NBA: Осяяння Роя приносить перемогу Портленду

28 грудня 2008, 07:31
0
7
Photo by Sam Forencіch/NBAE

Матч Портленд - Торонто завершував програму ігор туру в Національній баскетбольній асоціації.

NBA. Регулярний Чемпіонат

Портленд Трейлблейзерс - Торонто Репторс - 102:89 (26:28, 23:29, 20:10, 33:22)

П: Рой - 32 (18 у четвертій чверті)+9 передач, Блейк - 5+7 передач, Оден - 16+10 підборів (7 у нападі), Олдрідж - 21+9 підборів, Батум - 3 - старт; Пржибілла - 2+8 підборів, Родрігес - 4, Фернандес - 3, Аутло - 12+4 підбори, Фрай - 4

Т: Бош - 29+9 підборів, Капоно - 0+4 підбори, Кальдерон - 11+8 передач+4 втрати, Мун - 8+8 підборів, О'Ніл - 17+4 підборів+3 передачі+3 блок-шоти - старт; Соломон - 5, Барньяні - 13, Хемфріс - 0, Паркер - 6, Воскул - 0, Грем 0

Три із чотирьох періодів на паркеті була рівна боротьба, однак у середині останньої 12-хвилинки вибухнув лідер Порленда Брендон Рой.

АР
Бош проти Одена

Рой став ініціатором ривка 14:2, виконавши роль першої скрипки. 18 очка в четвертій чверті від Роя стали великою несподіванкою для гостей, які так і не змогли придумати, як урятувати гру.