Канадська молодіжка перемагає на Чемпіонаті світу

6 січня 2009, 11:50
0
6
Канадські юніори святкують перемогу

Молодіжна збірна Канади з хокею виграла Чемпіонат світу (U-20), що завершився в ніч з 5 на 6 грудня в Оттаві.

У фінальному матчі канадці отримали велику перемогу над командою Швеції з рахунком 5:1.

Таким чином, молодіжна збірна Канади стала Чемпіоном світу вп'яте поспіль, повідомляє офіційний сайт турніру.

У матчі зі шведами канадці закинули по шайбі в першому і другому періодах, а третю 20-хвилинку виграли з рахунком 3:1.

У півфіналі збірна Канада перемогла команду Росії в серії післяматчевих булітів (6:5). Росіяни у результаті зайняли третє місце.

Найціннішим гравцем Чемпіонату світу був визнаний канадський форвард Джон Таварес, що закинув вісім шайб і віддав сім результативних передач.

Директорат турніру визнав найкращим воротарем шведа Якоба Маркстрема, найкращим захисником - шведа Еріка Карлссона, а найкращим нападаючим - Тавареса.

За матеріалами: Lenta.ru