Фехтування: Українські юніори перемагають у Будапешті

6 січня 2009, 15:15
0
11
Анатолій Герей перемагає на етапі Кубка світу

Українські фехтувальники вдало стартували в 2009-му році, завоювавши медалі юніорського етапу Кубка світу.

У рапірі призерами турніру стали відразу два представники України. Закарпатець Анатолій Герей завоював золото, а киянин Ярослав Пономаренко зайняв третє місце.

Турнірна сітка звела двох українських рапіристів у півфіналі, де з рахунком 15:9 переміг Герей. У фіналі Анатолій Герей упевнено здолав поляка Матеуша Ніца - 15:7.

У змаганнях рапіристів львів'янин Ростислав Герцик дійшов до півфіналу, де поступився з рахунком 9:15 срібному призерові торішнього юніорського Чемпіонату світу італійцю Томассо Ларію.

Третє місце 19-річного українця стало для нього першим призовим досягненням на етапах Кубка світу 2008/2009.

У змаганні юніорів-шаблістів Ірина Кравчук зайняла на турнірі друге місце. У фіналі 19-річна спортсменка з рахунком 10:15 поступилася італійці Катаріні Наварріа.

Успіх у Будепешті дозволив Ірині Кравчук у світовому юніорському рейтингу шаблістів піднятися до 10 місця.

Таким чином, у Будапешті на етапі Кубка світу українські юніори завоювали чотири нагороди - золото, срібло і дві бронзи.

За матеріалами: Наш спорт