7 січня 2009, 10:35
0
6
Бекхем у формі Мілана

У вівторок, 6 грудня, знаменитий британець Девід Бекхем провів свій перший матч у чорно-червоній футболці італійського Мілана.

Дебют одного з найпопулярніших футболістів світу припав на товариську гру з німецьким Гамбургом, що відбулася в Дубаї (ОАЕ).

Основний час матчу, в якому 33-річний Бекхем вийшов у стартовому складі своєї нової команди і відіграв за Мілан перший тайм, завершився внічию 1:1.

За час перебування на полі британця рахунок так і не був відкритий. Проте, Девід Бекхем створив як мінімум два небезпечні моменти для своїх партнерів, якими не змогли скористатися українець Андрій Шевченко і бразилець Пато.

ВІДЕО: Дебют Бекхема

У другому таймі порадувати глядачів забитими голами вдалося Роналдіньо (62 хвилина, з пенальті) і Колліну Бенджаміну (66-а).

У серії післяматчевих пенальті перемогу з рахунком 4:3 святкував представник італійської Серії А.

Девід Бекхем став одноклубником Андрія Шевченка до кінця поточного сезону.

За матеріалами: ReutersРИА Новости