8 січня 2009, 09:54
0
8
Українці здобули другу перемогу підряд

У середу, 7 січня, збірна України U-18 одержала свою другу перемогу на турнірі пам'яті Валентина Гранаткіна.

Як повідомляє Федерація футболу України (ФФУ), у другому матчі на турнірі українці здолали однолітків з Латвії з рахунком 2:0.

Важливу роль у перемозі над латишами відіграв форвард Шахтаря Євгеній Картушов, що вийшов на поле в другому таймі. Він зробив і прострільну передачу, після якої м'яч у свої ворота зрізав суперник, і заробив пенальті, реалізований Каськовим із запорізького Металурга.

"Дуже важливий матч для нас. Чесно кажучи, сподівалися перемогти більш впевнено. Добре, що після перерви нам вдалося реалізувати свої моменти" - заявив Анатолій Бузник, тренер збірної України U-18.

Наступну гру українці проведуть у п'ятницю, 9 січня.

Нагадаємо, що в першому матчі українці ще переконливіше обіграли бельгійців - 3:0.