9 січня 2009, 08:51
0
6
Надаль задоволений своєю грою

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль, поступившись у чвертьфінальному поєдинку на турнірі в Досі французу Гаелю Монфісу з рахунком 4:6, 4:6, віддав належне своєму супернику і зазначив, що в цілому задоволений своєю грою.

"Це був не мій день. Монфіс подавав дуже добре. Якщо він хоче піднятися вище в рейтингу, то йому варто і далі грати так, як він грав.

Я знав, що на початку сезону буде непросто, але я задоволений своєю грою", -- заявив Надаль.

"Можливо, мені слід більше часу проводити на корті. Я зіграв декілька матчів в Абу-Дабі і три матчі тут. Це добре, але мені потрібно грати більше. Я потренуюсь кілька днів у Досі і в неділю відправлюся в Австралію. Я не можу сказати , що засмучений цією поразкою, я добре грав, мені просто потрібно більше практики ", - цитує Надаля АР.

У четвер, 8 листопада, пройшли чвертьфінальні поєдинки турніру Qatar Exxon Mobil Open з призовим фондом 1,11 мільйона дол. США, в ході яких іспанець Рафаель Надаль поступився Гаелю Монфісу, Роджер Федерер здолав німця Філіппа Кольшрайбера, а Енді Мюррей переміг українця Сергія Стаховського.
За матеріалами: Спорт сегодня