Дементьєва перемагає в російському фіналі в Сіднеї

16 січня 2009, 14:21
0
5
Дементьєва перемагає в Сіднеї

Олена Дементьєва обіграла Дінару Сафіну у фіналі тенісного турніру в австралійському Сіднеї.

Дементьєва отримала перемогу в трьох сетах із рахунком 6:3, 2:6, 6:1. Матч тривав одну годину і 53 хвилини, повідомляє офіційний сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У першому сеті Дементьєвій вдалося двічі зробити брейк - у сьомому і дев'ятому геймах. У першому і п'ятому геймах другої партії брейк робила Сафіна. У вирішальному сеті Дементьєва взяла подачу Сафіної у другому геймі, а потім зробила ще один брейк - у четвертому геймі.

За рахунку 4:0 на користь Дементьєвої Сафіній вдалося узяти гейм на чужій подачі. Проте в наступному геймі, ведучи на своїй подачі з рахунком 40:15, Сафіна знову поступилася, і Дементьєва довела зустріч до перемоги.

Матч Дементьєвої з Сафіною став повторенням фіналу Олімпіади-2008 у Пекіні. Переможницею тієї гри також стала Дементьєва.

Перемога над Сафіної в Сіднеї стала для Дементьєвої десятою поспіль. У 2009 році олімпійська чемпіонка Пекіна ще не зазнала жодної поразки.

За матеріалами: Lenta.ru