Футбольний вікенд: Огляд європейських чемпіонатів

19 січня 2009, 09:45
0
11
Футбол у всій красі

Сайт uaSport.net пропонує Вашій увазі результати чергових турів та відео центральних матчів англійської Прем'єр-ліги, іспанської Прімери, італійської Серії А і французької Ліги 1.

У цей вікенд у Англії не було битв між представниками великої четвірки, а тому всі лідери, хоч і не без проблем, прогнозовано перемогли. МЮ довелось помучаться у грі з Болтоном, Арсенал зовні легко переграв ще недавно грозу лондонських клубів Халл, а Челсі переміг Стоук. Команду Луїса Філепе Сколарі варто відзначити особливо: програючи до 88-ї хвилини 0:1 аристократи зуміли вирвати три очки!

В Італії головна сенсація відбулася в Бергамо, де Аталанта не залишила жодного шансу Інтеру. Більше того, гол престижу Ібрагімовичу вдалося забити лише на 90 хвилині за рахунку 3:0. Осічкою Інтера скористався Мілан, що переміг Фіорентіну, а Девід Бекхем почав виправдовувати свою оренду, віддавши гольову передачу на Пато. А ось Ювентус не зумів скоротити відставання від команди Моуріньо до мінімуму, Стара синьйора задовольнятися лише нічиєю у грі з Лаціо.

В Іспанії головне питання - хто зупинить Барселону. У суботу підопічні Гвардьйоли знищили Депортіво, який славиться надійною грою в захисті. Реал не без зусиль здолав Осасуну, а суперник Динамо в Кубку УЄФА Валенсія програла на виїзді гордим баскам.

І, нарешті, у Франції з лідируючої групи не зміг перемогти лише Ренн. Ліон, Марсель і Бордо не мали особливих проблем зі своїми суперниками.