22 січня 2009, 16:19
0
9
Бергер перемагає у спринті

Сьогодні, 22 січня, у рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону в Анхольці-Антерсельві відбулася спринтерська гонка серед жінок.

Перемогу в першій гонці шостого етапу святкувала норвезька біатлоністка Тора Бергер. Другою стала білоруска Дарина Домрачева, а третьою німкеня Каті Вільгелм. Усі три призери в спринті допустили по промаху.

Несподіванкою стало четверте місце росіянки Ганни Булигіної і сьоме місце естонки Емілі Сауе. Переможниця спринту в Рупольдінгу Магдалена Нойнер допустила 4 промахи й, у результаті, зайняла 15-е місце.

Найкращою з українок стала Оксана Хвостенко, у якої 11-й результат. Лілія Вайгіна-ефремова і Оксана Яковлєва фінішували за межами шестідесятки, яка потрапляє у персьют.