30 січня 2009, 23:13
0
4
Футболісти Металіста настроюються на зустріч із Сампдорією

У п'ятницю, 30 січня, на зборах в ОАЕ харківський Металіст і пітерський Зеніт провели черговий контрольний матч у рамках підготовки до зустрічей 1/16 Кубка УЄФА.

Металіст: Горяінов, Папа Гуйє, Майдану, Обрадович, Едмар (Березовчук 63), Бордіян (Конюшенко 46), Асеведо (Зезе 77), Валяєв (Слюсар 46), Жажа, Олійник, Девіч (Рикун 63).

Запас: Бажан, Сидоренко, Ганцарчик, Селін, Загинайлов, Войтенко, Поступаленко, Барилко.

Зеніт: Чонтофальскі, Анюков, Тимощук, Ширл, Семшов, Денисов, Зирянов, Крижанац, Файзулін (Губочан), Погребняк (Кім Дон Чжин 46), Данні.

Запас: Малафєєв, Іонів.

Попередження: Бордіян 27.

Вилучення: Крижанац 70.

Голи: Олійник 25 - Денисов 40, Тимощук 64 (пен), Зирянов 75.

Матч почався з деякою перевагою Металіста, а перша половина тайму проходила в цікавій швидкісній грі, у якій підопічні Мирона Маркевича виглядали переконливо.

Рахунок у матчі першими відкрили харків'яни на 25-й хвилині, після того як Тимощук на підступах до своїй штрафного збив Девіча. Арбітр призначив штрафний удар, виконати який узявся Жажа. З 18 метрів він пробив над стінкою в ближній кут воріт. Чонтофальскі удар відбив, але м'яч ударився об стійку. Першим на добиванні виявився Олійник, що відправив м'яч у порожні ворота - 1:0.

Потім у спокійній ситуації Бордіян одержав жовту картку, зробивши фол проти Файзуліна. Після цього моменту матч проходив у більше спокійному руслі.

Спокій порушили російські футболісти на 40-й хвилині. Данні накрутив пару захисників на лівому фланзі і, перебуваючи фактично на лицьовій лінії, подав на дальню штангу, де ніким не прикритий Денисов прийняв м'яч на груди, скинув під удар і розстріляв Горяінова - 1:1. З таким рахунком завершився перший тайм.

Гострим моментом біля воріт пітерців відзначилася 55-а хвилина, коли прийшов час для Чонтофальскі продемонструвати своє воротарське мистецтво. Асеведо подавав кутовий, і захисник Зеніта ледь не забив у свої ворота, але голкіпер піймав м'яч.

На 63-й хвилині замість Девіча на поле вийшов Рикун. Буквально в першій же атаці Металіста за його участі Олександр феноменальним пасом на 40 метрів вивів 1 на 1 з кіпером Джексона, але той не зумів переграти Чонтофальскі.

Буквально через мить, після фолу Майдани на Ширлі, суддя вказав на точку, і Тимощук з пенальті вивів Зеніт уперед - 1:2.

На 70-й мінуті в складі Зеніта за підкат позаду був вилучений Крижанац. Потерпілим за свою технічність і швидкість у цьому епізоді виявився Олійник.

Вилучення ніяк не відбилося на діях пітерців. Мало того, через п'ять хвилин їм вдалося збільшити рахунок. Данні на лівому фланзі послідовно обіграв Майдану і Обрадовича, потім прострелив у центр, і Зирянов з 11 метрів замкнув простріл - 1:3.

Два моменти для підправлення рахунку на користь Металіста мав Джексон. Перший, на 80-й хвилині, йому створив Денис Олійник, але Жажа з 15 метрів пробив трохи вище воріт. А після небезпечного удару бразильця здалеку на 84-й хвилині Чонтофальскі в розкішному стрибку витягся м'яч із дев'ятки.

Останні хвилини зустрічі пройшли в лютих спробах гравців Металіста відквитати хоча б один м'яч, але матч так і завершився з рахунком 1:3.

Нагадаємо, що 18 лютого харківський Металіст в 1/16 фіналу Кубка УЄФА зустрінеться з італійською Сампдорією.