Хокей: Україна обіграла Італію у відборі до ОІ-2010

5 лютого 2009, 17:51
0
7
Україна виграла стартовий матч у Італії

Національна збірна України з хокею стартувала з перемоги у відбірковому етапі на Олімпіаду-2010 у Ванкувері.

У першому матчі кваліфікації українці мінімально перемогли італійців з рахунком 3:2.

Перший період українці завершили з перевагою в одну шайбу, у складі збірної України відзначився Варламов.

У другому таймі жодна зі збірних не змогла вразити ворота суперника. Під кінець третього періоду українська збірна пішла у відрив, зробивши рахунок 3:0 на свою користь: другу шайбу закинув Варламов, а через дві хвилини Матерухін збільшив перевагу України. Італійці швидко змогли відіграти дві шайби, але переможний результат залишився за збірною України.