7
Україна розійшлася миром з Туреччиною

Сьогодні, 10 лютого, молодіжна збірна України, яку очолює Павло Яковенко, розійшлася миром з турецькою командою в першому контрольному поєдинку в місті Ізмір.

Як і очікувалося, в цьому спарингу наставник українців задіяв експериментальний склад, повідомляє ФФУ.

Зокрема, на полі з'явилися відразу шість дебютантів молодіжної команди України - Яворський, Сахневич, Матвєєв, Касьян, Шеліхов і Фурта. Саме останній вже на п'ятій хвилині матчу відзначив свій дебют забитим голом. За чверть години господарі зрівняли рахунок.

Після перерви ще один дебютант збірної - нападаючий донецького Шахтаря Олександр Касьян - відправив м'яч до сітки воріт після пасу Володимира Бідловського. За декілька хвилин арбітр призначив пенальті у ворота українців, який вдало реалізував Тевсіт Косе.

Туреччина (U-21) - Україна (U-21) - 2:2

Голи: 0:1 Фурта (5), 1:1 Тевсіт Косе (19), 1:2 Касян (59), 2:2 Тевсіт Косе (62, пен)

Україна (U-21): Загладько (Шеліхов, 46), Матвєєв, Голодюк (Фартушняк, 46), Вовкодав, Яворський, Сахневич, Федорчук, Поступаленко (Білий, 46), Ярмоленко (Бідловський, 46), Касьян, Фурта.  Другий матч між молодіжними командами Туреччини й України відбудеться сьогодні, 10 лютого. Початок - о 20.30.

Нагадаємо, що за наслідками жеребкування кваліфікаційного турніру Євро-2011 (U-21) молодіжна збірна України потрапила до восьмої групи разом із командами Франції, Бельгії, Словенії та Мальти.