Роттердам: У фіналі зійдуться Надаль і Мюррей

15 лютого 2009, 09:55
0
6
Надаль і Мюррей у фіналі

У фіналі представницького турніру ABN AMRO World Tennіs Tournament- 2009 у Роттердамі (Нідерланди) віч-на-віч зійдуться головні фаворити - перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль і четвертий номер рейтингу АТР британець Енді Мюррей.

У суботу, 14 лютого, у другому півфіналі 22-річний Надаль у двох партіях з однаковим рахунком 6/4 розправився з 5-м сіяним на нинішніх змаганнях, своїм однолітком із Франції Гаелем Монфісом, що займає в чоловічий табелі про ранги 12-е місце.

Матч тривала 1 годину 42 хвилин. У кожному із сетів Рафа зробив по одному брейку, чого цілком вистачило для загальної перемоги.

Нинішній успіх дозволив іспанцеві не тільки взяти в суперника реванш за образливу поразку в січні цього року в чвертьфіналі турніру в Досі - 4/6, 4/6, але і збільшити перевагу в очному протистоянні над ним до 4-1.

Раніше в суботу 21-річний шотландець Мюррей у двох партіях розгромив хорвата Маріо Анчича - 6/1, 6/2. Шість разів уже перетиналися шляхи Надаля і Мюррея-Молодшого в офіційних зустрічах, і поки перевага Рафаеля більш ніж очевидне.

Втім, їх остання очна зустріч, що відбулася в півфіналі US Open-2008, залишилася за Енді - 6/2, 7/6(5), 4/6, 6/4. Більше того, шотландець виявився сильнішим і в матчі, що пройшов на початку січня цього року на показовому турнірі в столиці ОАЕ Абу-Дабі - 6/4, 5/7, 6/3.

За матеріалами: GoTennis.ru