20 лютого 2009, 21:02
0
5
Поки Топалов і Камський люблять повторюватися

У п'ятницю, 20 лютого, у Софії пройшла 3-я партія претендентського матчу за право заперечити титул чемпіона світу, в якій болгарський шахіст Веселин Топалов і американець Гата Камський, подібно до 1-ї партії, зіграли внічию помирившись на 37-му ході.

Третя партія претендентського матчу нагадувала першу зустріч Топалова з Камським 17 лютого. За тим же сценарієм шахісти розіграли захист Грюнфельда, і болгарин знову першим відійшов від повторення ходів, до чого, схоже, Камський уже був готовий, досить добре обороняючись.

У результаті, суперники вже на 9-му ході розміняли ферзів, при цьому білі виграли пішака. Проте   американець, виявив ініціативність, домігшись кращого розвитку фігур. Топалов же пізніше повернув пішак, одержавши трохи кращий ендшпіль, але так і не зміг зламати захист Камського, звівши двобій до ще одній нічиєї на 37-м ході.

Таким чином, загальний рахунок претендентського матчу становить 2-1 на користь Топалова, що, нагадаємо, 18 лютого зумів чорними виграти другу партію.

За матеріалами: Спорт сегодня