28 лютого 2009, 13:22
0
8
Росіяни виступили провально

Чоловіча збірна Росії зайняла 11-е місце в естафеті 4 по 10 кілометрів на Чемпіонаті світу з лижних видів спорту, що проходив у чеському Лібереці.

Цей результат став найгіршим в історії виступів російських лижників в естафетах на першостях світу, повідомляє агентство Весь спорт.

Переможцем естафети стала збірна Норвегії. Срібні медалі одержали німці, що поступилися норвежцям 2,6 секунди. Третє місце зайняла команда Фінляндії.

У складі збірної Росії, що програла норвежцям чотири хвилини і 4,6 секунди, виступали Сергій Новиков, чемпіон світу 2005 року Василь Рочев, Олександр Легков і олімпійський чемпіон Турина-2006 Євгеній Дементьєв.

Росіяни опинилися на 11-му місці вже за підсумками двох етапів. Новиков і Рочев програли лідерам дві з половиною хвилини. Легков вивів росіян на 10-у позицію, однак Дементьєв на останньому етапі програв її французам.

Раніше найгіршим результатом російської збірної в естафеті було сьоме місце на чемпіонаті світу в 1999 році в австрійському Рамзау.

На чемпіонаті світу в Лібереці будуть розіграні ще два комплекти нагород. У суботу, 28 лютого, відбудеться жіноча гонка на 30 кілометрів, а 1 березня - чоловіча гонка на 50 кілометрів. Росіяни завоювали на першості планети тільки одну нагороду. 24 лютого Микола Морилов виграв бронзу в спринті на 1,6 кілометра.

За матеріалами: Lenta.ru