1 березня 2009, 11:47
0
6
Нешвілл знищив Детройт

У НХЛ відбулися чергові матчі в рамках регулярної першості. Лідер чемпіонату Сан-Хосе поступився на виїзді Монреалю, Рейнджери вперше перемагають із новим наставником.

У Нешвіллі відбулася головна сенсація ігрового дня. Місцеві Хижаки буквально знищили Детройт, закинувши вісім шайб без відповіді. Власники Кубка Стенлі в цьому сезоні з таким рахунком ще не програвали.

Форвард Джейсон Арнотт тричі розписався у воротах Тая Конкліна і Кріса Осгуда, що вийшов на заміну, а кіпер господарів Пека Рінна відбив всі 30 кидків, і записав на свій рахунок шостий сухий матч у сезоні.

Таким чином, підопічні Баррі Тротца після перемоги над Червоними Крильми скоротили відставання від зони плей-офф до одного очка. Незважаючи на нищівну поразку, Детройт продовжує впевнено займати другий рядок у таблиці Західної конференції.

Nashvіlle - Detroіt - 8:0 (5:0, 1:0, 2:0)

1:0 Койстінен (Вебер, О'Лірі) 04:48, 2:0 Легванд (Смітсон, Ворд) 05:17, 3:0 Ворд 09:24, 4:0 Пільстрем (Туту, Клін) 09:51, 5:0 Арнотт (Койстінен, Джонс) 10:48, 6:0 Арнотт (Салліван, Дюмон) 34:13 більш., 7:0 Вебер (Салліван, Дюмон) 48:45, 8:0 Арнотт (Дюмон, Салліван) 53:16.

Інші матчі суботи

У Квебек подарував лідер регулярного чемпіонату. Уже в першому періоді господарі відвантажили Євгенію Набокову три шайби: гол+пас на рахунку фіна Саку Койву і росіянина Андрія Маркова. Відзначимо також впевнену гру кіпера господарів словака Ярослава Халака, що відбив 44 кидка по своїх воротах.

Гості спромоглися тільки на дві шайби у відповідь у виконанні Джо Павелскі та Джо Торнтона. У результаті Канадіенс здобули четверту перемогу підряд, а Акули дозволили Бостону розділити з ними перший рядок турнірної таблиці НХЛ. Матч проти Сан-Хосе став 3000-им домашнім поєдинком в історії Монреаля, що святкує в цьому сезоні 100-літній ювілей.

Montreal - San Jose - 3:2 (3:0, 0:2, 0:0)

1:0 Марков (Плеканец, Шнайдер) 11:05 більш., 2:0 Горджес (Д'Агостіні, С.Койву) 13:27, 3:0 С.Койву (Марков) 17:47, 3:1 Павелскі (М.Міхалек, Бойл) 21:06 більш., 3:2 Дж.Торнтон (Марло, Ерхофф) 21:55.

Таблиця регулярного чемпіонату NHL

Таблиця бомбардирів NHL

У принциповому канадському дербі перемогу одержали хокеїсти з Торонто. Героєм матчу став чеський захисник Павло Кубіна, що спочатку за п'ять хвилин до кінця зустрічі перевів гру в овертайм, а вже в додатковий час приніс перемогу Кленовим Листкам.

У результаті підопічні Рона Вілсона скоротили відставання від зони плей-офф до семи очок, а Оттава, фактично, втратила всі шанси на влучення в заповітну вісімку. Українець Олексій Понікаровський провів на майданчику Scotіabank Place близько 15 хвилин, однак результативних балів не заробив.

Ottawa - Toronto - 3:4 ОТ (0:2, 2:0, 1:1, 0:1)

0:1 Маєрс (Дж.Мітчелл, Каберле) 06:39, 0:2 Степлтон (Дж.Блейк, Мур) 15:28, 1:2 Шеннон (Спецца, Хітлі) 20:28, 2:2 Я.Рууту (Комрі, Донован) 24:33, 3:2 Альфредссон (Фішер) 44:26, 3:3 Кубіна (Антропов, Грабовський) 54:48 більш., 3:4 Кубіна (А.Вайт, Стейджан) 60:33.

Першу перемогу як  головний тренер Рейнджерс одержав Джон Торторелла. Господарі зняли питання про переможця ще в першому періоді, закинувши у ворота Петера Будая три шайби. Після цього гості перемінили воротаря, випустивши Ендрю Рейкрофта, однак і він пропустив три шайби. На рахунку киянина Миколи Жердєва шайба і результативна передача.

NY Rangers - Colorado - 6:1 (4:0, 1:1, 1:0)

1:0 Келлахан (Дубінскі, Друрі) 00:28, 2:0 Жердєв (Корпікоскі) 01:08, 3:0 Пруха (Корпікоскі, Мара) 13:24, 4:0 Гомес (М.Стаал, Жердєв) 15:02, 5:0 Друрі (Гомес, Неслунд) 24:56 більш., 5:1 Р.Сміт (Хейдук, Лайлс) 33:05, 6:1 Неслунд (Гомес, Калінін) 54:49.

Atlanta - Carolіna - 5:3 (0:2, 1:0, 4:1)

0:1 Т.Рууту (Е.Стаал) 13:54, 0:2 Самсонов (Ю.Йокінен, Івс) 15:35, 1:2 Ковальчук (Т.Вайт) 39:26, 1:3 Бабчук (Т.Рууту, Е.Стаал) 41:41, 2:3 Певерлі (Різонер, Ковальчук) 50:25, 3:3 Т.Вайт (Ковальчук, Літтл) 53:57, 4:3 Певерлі (Ковальчук, В’яч.Козлов) 58:32 більш., 5:3 Ковальчук (Хейнсі) 59:57 - порожні ворота.

NY Іslanders - Buffalo - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

1:0 Бергенхейм (Хіллен, Окпосо) 26:13, 2:0 Бергенхейм (Нільсен) 57:58.

Phoenіx - St Louіs - 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

0:1 Макклемент (Стін) 35:57, 0:2 Перон (Бекс, Берглунд) 43:11 більш., 1:2 О.Йокінен (Яндл, Мюллер) 54:08 більш., 1:3 Макдоналд (Ткачук, Бойс) 59:00.

Edmonton - Mіnnesota - 3:2 (1:2, 2:0, 0:0)

0:1 Брюнетт (М.Койву, Бушар) 06:14 більш., 1:1 Хемскі (Хоркофф, Т.Хілберт) 12:47, 1:2 Міеттінен (Вейо, Олвецкі) 19:25 більш., 2:2 Стортіні (Реддокс, Сміт) 25:03, 3:2 Т.Хілберт (Реддокс, Гребенцов) 35:22.