Моратті: Все як завжди в наших руках

2 березня 2009, 10:01
0
8

Президент Інтера Массімо Моратті заявив, що в нинішньому сезоні його клубу необхідно виграти Лігу Чемпіонів.

"Для Інтера було б надзвичайно важливо перемогти в Лізі чемпіонів, - підкреслив Моратті. - Цей турнір помітно відрізняється від національних першостей - тим, що в ньому набагато вище значення однієї, окремо взятої гри. На кубковому стадії ти проводиш два матчі - і або йдеш далі, або дивишся, як це роблять інші. Так, наприклад, як трохи не сталося в першому таймі нашої гри з МЮ.

Дистанція ж національної першості довша, результат менше залежить від настрою та стану команди в конкретний день. Фактор удачі там має набагато менше значення. Що аж ніяк не принижує ні рівня Ліги чемпіонів, ні нашого бажання його виграти".

"Шанси пройти МЮ? Перший тайм, повторюся, вийшов для нас надзвичайно складним. Але головне те, що команда гостей так і не змогла забити на Сан-Сіро і тепер все як завжди в наших руках", - сказав президент Інтера.

Нагадаємо, що 24 лютого в рамках 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів Інтер на своєму полі не зміг здолати англійський Манчестер Юнайтед. Матч завершився з рахунком 0:0.
За матеріалами: Спорт-Экспресс