3 березня 2009, 15:13
0
16
Мартін О'Ніл: Працюємо головою

У середу, 4 березня, в Манчестері в центральному матчі 28-го туру англійської Прем`єр-ліги зійдуться повпред Британії в 1/8 Кубка УЄФА і можливий кандидат на участь у Лізі Чемпіонів сезону 2009/2010. Про протистояння МанСіті і Астон Вілли читайте на uaSport.net.

Манчестер Сіті - Астон Вілла

28-й тур англійської Прем'єр-ліги

Середа, 4 березня. Початок: 21:45

Місце: City of Manchester

Текстова трансляція - uaSport.net.

• АНАЛІТИКА: Прем'єр-ліга. Анонс 28-го туру

Хоча Городяни і грають вдома, у них в гостях буде клуб, який зумів закріпитися в першій четвірці за ходом сезону, і тепер по праву претендує на місце в Лізі Чемпіонів у наступному сезоні.

Віллани не мають наміру поступатися, бо ще є надія обійти Ліверпуль і Челсі, що знаходяться на відстані однієї перемоги. Крім того, очки втрачати також не рекомендується, оскільки в спину дихає, хоч і не так голосно, Арсенал.

• Головні питання: Чи зможе МанСіті боротися за зону єврокубків? Чи зможе нарешті клуб, який витратив купу грошей, довести, що здатний на щось, крім красномовних заяв та обіцянок?

За останні два тури обидві команди взяли лише по очку. Астон Вілла програла Челсі і не змогла вдома виграти у Стока, пропустивши за останні три хвилини два м'ячі.

"Мені важко пояснити, що трапилося. Ще за пару хвилин до кінця ми вели в два м'ячі і, здавалося, що гра зроблена. Однак у результаті ми втратили два важливих очки. У роздягальні команди після матчу панувало спустошення. Дуже важко переживати те, що трапилося з нами. У цьому матчі я вперше в сезоні зауважив, що ми втратили почуття реальності і стали трохи самовпевненими", - заявив після того матчу наставник АВілли О`Ніл.

ВІДЕО: Вест Хем - МанСіті - 1:0

ВІДЕО: МанСіті - Копенгаген - 2:1

МанСіті в активі має нічию з Ліверпулем, а в минулих вихідних Блакитний Місяць програв лондонському Вест Хему.

Не варто забувати і участь у Кубку УЄФА. Обидва колективи минулого тижня відзначилися в єврокубках, правда, по-різному.

В 1/16 фіналу Віллани вдома зіграли внічию з московським ЦСКА (до речі, майбутнім суперником донецького Шахтаря), а в Москві поступилися 0:2. Дійсно, який Кубок УЄФА, якщо на наступний рік можна буде за Кубок Чемпіонів поборотися і грошей преміальних на порядок більше отримати.

На противагу їм, Манчестер Сіті, яким Ліга Чемпіонів не світить, продовжує успішно виступати в майбутній Лізі Європи. Городяни внічию (2:2) зіграли в гостях у Копенгагена, а потім завдяки дублю Белла вдома виграли 2:1. Наступним суперником команди Хьюз стане датський Ольборг.

• Травми: Манчестер Сіті навряд чи варто чекати допомоги від вдало дебютуючого Крейг Белл. У грі проти Вест Хема (свого колишнього клубу - ред.) валлієць отримав пошкодження коліна, після чого попрямував в Лондон, щоб пройти детальне обстеження у фахівця.

"Ми сподіваємося, що з ним буде все добре", - говорить Марк Хьюз. За свою кар'єру Белла мав цілий ряд серйозних проблем з цим коліном. Хочеться вірити, що цього разу обійдеться.

• Недавня історія: У матчі першого туру команди в другому таймі видали гольовий атракціон, забивши на двох шість м'ячів. Дуже старався Агбонлахор, який почав Чемпіонат з хет-трику. Взагалі, передумови для хорошої гри є.