4 березня 2009, 10:20
0
5
Лаціо зробив перший крок на шляху до фіналу

У вівторок, 3 березня, в Італії відбувся перший півфінал Кубка Італії, в якому зійшлися римський Лаціо Туринської Ювентус.

Кубок Італії

1/
2 фіналу. Перші матчі

Лаціо - Ювентус - 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Маркьонні (34), 1:1 - Панда (65), 2:1 - Роккі (78)

Л: Муслера, Ліхтштайнер (Де Сільвестрі, 80), Сівілья, Крібарі, Коларов, Фоджа (Броккі, 86), Ледесма, Матузалем, Манфредіні (Маурі, 54), Роккі, Пандєв.

Ю: Маннінгер, Григера, Мельберг, Кьєлліні, Молінарі, Маркьонні, М. Сіссоко (маркіз, 60), Тіагу (Поульсен, 69), Недвед, Амаурі (Трезеге, 80), Яквінта.

Попередження: Матузалем (14), Яквінта (17), Грігера (32), М. Сіссоко (38), Кьєлліні (70), Маркіз (77), Роккі (79).

Зустріч, що проходила у Римі, завершився з рахунком 2:1. Ювентус першим відкрив рахунок - відзначився Марко Маркьонні (34), однак для перемоги Старої Синьйора цього виявилося недостатньо.

Спочатку Горан Пандєв на 65-й хвилині зрівняв рахунок, а потім Томмазо Роккі на 78-й хвилині приніс Лаціалі перемогу.

У середу ввечері відбудеться перший матч в парі Інтер - Сампдорія. У зустрічі-відповідь в обох півфіналах відбудуться 22 квітня.

За матеріалами: РИА Новости