Кубок Девіса: Росія виривається вперед у зустрічі з Румунією

6 березня 2009, 19:58
0
4
Сафін виграв у першій одиночній зустрічі

Збірна Росії з тенісу зробила рахунок 2:0 на свою користь у матчі 1/8 фіналу Кубка Девіса проти Румунії завдяки перемогам Марата Сафіна і Михайла Южного.

Перше очко Росії проти команди Румунії приніс Марат Сафін, що обіграв у першій одиночній зустрічі Віктора Кривого - 7:6, 6:4, 6:4.

Перший сет пройшов у рівній боротьбі, що закономірно завершилася тай-брейком, де доля посміхнулася російському тенісистові. У другій партії Сафіну вдалося нав'язати суперникові боротьбу на його подачі, що в остаточному підсумку вилилося в брейк-пойнт, якого Сафіну вистачило для перемоги в сеті. Одна взята подача суперника вирішила долю і третього сету.

Друге очко в скарбничку російської збірної приніс Михайло Южний, котрий упевнено обіграв першого номера румунів Віктора Ханеску - 6:4, 6:2, 6:4.

Тепер для виходу у чвертьфінал збірній Росії досить взяти одне очко в трьох зустрічах, що залишилися.

У суботу, 7 березня, відбудеться парний матч, у якому зустрінуться Теймураз Габашвілі й Дмитро Турсунов з боку росіян і румуни - Маріуш Копіл і Хорія Текау.

Нагадаємо, що збірна України вийшла вперед у зустрічі з Великобританією в рамках 1/8 фіналу Кубка Девіса завдяки перемозі Іллі Марченка над Джошом Гудоллом.

За матеріалами: РИА Новости