8 березня 2009, 16:49
0
8
Румунія не змогла протистояти Росії

Збірна Росії вийшла у чвертьфінал Кубка Девіса-2009, перегравши в стартовому раунді команду Румунії.

Переможне, третє очко Росії приніс Дмитро Турсунов, що в останній момент замінив у цій зустрічі лідера збірної Марата Сафіна.

Програвши два стартових сети, росіянин все таки вирвав перемогу в першого номера господарів Віктора Ханеску - 4:6, 5:7, 6:3, 6:4, 6:2. Матч тривав 3 години 46 хвилин.

У вирішальній партії Дмитро відразу ж позначив лідерство, зробивши брейк уже в першому геймі, і надалі свого переваги не тільки не розгубив, але й розвинув. Нинішній успіх дозволив росіянинові вперше вийти вперед в очному протистоянні із суперником 2-1. Причому Турсунов уже другий раз підряд виграє у Ханеску: минулого разу він перейшов дорогу румунові в другому раунді US Open-2008 - 6:7(2), 6:3, 6:4, 6:2.

Таким чином, рахунок у протистоянні Румунія - Росія став 3-1 на користь росіян. Відповідно до результатів жеребкування, у п'ятому матчі сьогодні повинні зустрітися Віктор Кривоі та Михайло Южний.

Суперник збірної Росії у чвертьфіналі визначається в Мальмі в протистоянні між командами Швеції й Ізраїлю.

За матеріалами: GoTennis.ru