ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Результати головних спортивних подій за 8 березня

8 березня 2009, 17:00
0
6
Результати головних спортивних подій за 8 березня
Фото: Reuters
Турсунов приносить перемогу Росії

У статті зібрані результати головних спортивних подій за 8 березня. Теніс: Кубок Девіса.

Теніс

Кубок Девіса

Перше коло

Іспанія - Сербія - 4:1

Давід Феррер (Іспанія) - Новак Джокович (Сербія) - 6:3, 6:3, 7:6

Рафаеля Надаль (Іспанія) - Янко Тіпсаревич (Сербія) - 6:1, 6:0, 6:2

Віктор Троіцкі/ Ненад Зімонжич (Сербія) - Фелісіано Лопес/ Томмі Робредо (Іспанія) - 7:6, 6:4, 7:6

Рафаеля Надаль (Іспанія) - Новак Джокович (Сербія) - 6:4, 6:4, 6:1

Давід Феррер (Іспанія) - Віктор Троіцкі (Сербія) - 6:0, 6:3

Німеччина - Австрія - 2:1

Штефан Кубек (Австрія) - Райнер Шуттлер (Німеччина) - 6:4, 7:5, 5:7, 6:2

Філіп Кольшрайбер (Німеччина) - Юрген Мельцер (Австрія) - 6:7, 4:6, 6:4, 6:3, 6:3

Філіп Кольшрайбер/ Ніколас Кіфер (Німеччина) - Джуліан Ноул/ Александер Пейя (Австрія) - 6:3, 7:6, 3:6, 6:4

Райнер Шуттлер (Німеччина) - Юрген Мельцер (Австрія)

Філіп Кольшрайбер (Німеччина) - Штефан Кубек (Австрія)

Швеція - Ізраїль - 2:1

Томас Юханссон (Швеція) - Харел Леві (Ізраїль) - 6:7, 6:4, 7:5, 4:6, 8:6

Дуди Села (Ізраїль) - Андреас Вінчігерра (Швеція) - 4:6, 6:3, 3:6, 6:3, 11:9

Сімон Аспелін/ Роберт Ліндстедт (Швеція) - Амр Хадат/ Енді Рам (Ізраїль) - 6:4, 1:6, 7:6, 6:4

Томас Юханссон (Швеція) - Дуді Села (Ізраїль)

Андреас Вінчігерра (Швеція) - Харел Леві (Ізраїль)

Чехія - Франція - 2:1

Томаш Бердих (Чехія) - Жиль Сімон (Франція) - 7:6, 4:6, 7:6, 6:3

Жо-Вільфред Тсонга (Франція) - Радек Штепанек (Чехія) - 7:5, 6:2, 7:6

Томаш Бердих/ Радек Штепанек (Чехія) - Рішар Гаске/ Мішель Льодра (Франція) - 6:3, 1:6, 6:4, 6:2

Радек Штепанек (Чехія) - Жиль Сімон (Франція)

Томаш Бердих (Чехія) - Жо-Вільфред Тсонга (Франція)

Хорватія - Чилі - 4:0

Маріо Анчич (Хорватія) - Ніколас Масу (Чилі) - 6:3, 6:3, 7:6

Марин Чиліч (Хорватія) - Поль Капдевіль (Чилі) - 6:1, 6:2, 6:1

Маріо Анчич/ Марин Чиліч (Хорватія) - Поль Капдевіль/ Ніколас Масу (Чилі) - 6:3, 6:3, 3:6, 6:4

Роко Каранушич (Хорватія) - Гільєрмо Хормазабаль (Чилі) - 7:5, 6:3

Маріо Анчич (Хорватія) - Поль Капдевіль (Чилі)

США - Швейцарія - 2:1

Станіслас Ваврінка (Швейцарія) - Джеймс Блейк (США) - 3:6, 6:4, 6:3, 7:6

Енді Роддік (США) - Марко Кьюдінеллі (Швейцарія) - 6:1, 6:3, 7:6

Боб Браян/ Майк Браян (США) - Верб Алегро/ Станіслас Ваврінка (Швейцарія) - 6:3, 6:4, 3:6, 7:6

Енді Роддік (США) - Станіслас Ваврінка (Швейцарія)

Джеймс Блейк (США) - Марко Кьюдінеллі (Швейцарія)

Аргентина - Нідерланди - 3:0

Хуан Ігнасіо Чела (Аргентина) - Джессе Хута-Галунг (Нідерланди) - 6:2, 2:6, 6:2, 6:7, 6:2

Хуан Монако (Аргентина) - Тьємо Де Баккер (Нідерланди) - 6:1, 6:2, 7:6

Лукас Арнольд-Керр/ Мартін Вассальо-Аргуельо (Аргентина) - Джессе Хута-Галунг/ Роджер Вассен (Нідерланди) - 6:4, 7:5, 6:3

Хуан Монако (Аргентина) - Джессе Хута-Галунг (Нідерланди)

Хуан Ігнасіо Чела (Аргентина) - Тьємо Де Баккер (Нідерланди)

Румунія - Росія 1:3

Марат Сафін (Росія) - Віктор Кривой (Румунія) - 7:6, 6:4, 6:4

Михайло Южний (Росія) - Віктор Ганеску (Румунія) - 6:4, 6:2, 6:4

Маріуш Копіл / Хоріа Текау (Румунія) - Марат Сафін/ Дмитро Турсунов (Росія) - 4:6, 6:7, 7:6, 7:6, 6:4

Дмитро Турсунов (Росія) - Віктор Ганеску (Румунія) - 4:6, 5:7, 6:3, 6:4, 6:2

uaSport.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...