Ванкувер: Йонссон перемагає в спринті, Семеренко прийшла шостою

13 березня 2009, 22:10
0
3

У п'ятницю, 13 березня, у канадському Ванкувері в рамках етапу Кубка світу з біатлону пройшли змагання в спринті серед жінок, за підсумками яких шведка Хелена Йонссон прийшла першою, а українка Віта Семеренко показала 6-й результат.

Цього разу  змагання відзначилися напруженою боротьбою й драматичною розв'язкою, адже за підсумками перегонів результати перших п'яти спортсменок були в межах п'яти секунд різниці.

При такій щільності показників вирішальної стала ідеальна стрільба Хелени Йонссон. Завдяки своїй фірмовій точності шведка вирвала на фініші перемогу в Магдалени Нойнер, обігравши німкеню всього на 0,7 секунди. Третьої 13 березня стала росіянка Ольга Зайцева.

Серед українок гідний результат знову показала Віта Семеренко, яка при точній стрільбі стала шостою. Крім неї в очковій зоні опинилася тільки Оксана Хвостенко.

У заліку кубка націй Україна зберегла другу позицію, але дозволила наблизитися до себе Франції і Швеції. А збірна Німеччини після спринту забезпечила собі Малий Кришталевий Глобус у цьому заліку.