Напередодні матчу з Динамо Металіст програв Волині

17 березня 2009, 11:16
0
7
Металіст готується до Динамо

Харківський Металіст провів товариський матч в Криму, де підопічні Мирона Богдановича готуються до зустрічі з київським Динамо.

Протистояла харків'янам луцька Волинь.

Поле на стадіоні в Нижній Кутузовці, під Алуштою, залишало бажати кращого і вже в першому таймі Металіст пропустив. Створені ж моменти розтратили форварди, зокрема, кращий з моментів був у Зезе.
У другому таймі Бордіян обігрався з партнером і вискочив на ворота по центру, зрівняв рахунок. Наприкінці матчу Бажан, який залишився наодинці відразу з декількома гравцями суперників, здійснив 2 удари впритул, однак у підсумку був змушений капітулювати, 1:2.

Металіст: Бажан, Бутенко, Конюшенко, Літвяк, Березовчук, Бордіян, Барілко, Асеведо, Войтенко, Лозовой, Зезе.

Основний склад, який відіграв зустріч з Шахтарем повністю, проходив відновлювальні заходи.

У 16-00 запланована тренування, яке команда проведе в Ялті, а ввечері в середу вилетить із Сімферополя до Харкова.

Нагадаємо, харківський Металіст у 1/8 фіналу Кубка УЄФА програв перший матч київському Динамо. Матч відбудеться в четвер, 19 березня, в Харкові.