Грайс перемагає у спринті, Бьорндален виходить у лідери в загальному заліку

19 березня 2009, 13:36
0
5
Грайс бере золото у спринті

Сьогодні, 19 березня, у рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону відбулася спринтерська гонка на 10 км серед чоловіків.

Першим на фініші став німець Міхаель Грайс, котрий не допустивши жодного промаху, випередив Оле-Ейнара Бьорндалена(1), що фінішував другим, на 18 секунд.

Третім став австрієць Сімон Едер, який із чистою стрільбою відстав від Грайса на півхвилини.

Кращим з українців став В’ячеслав Деркач, котрий з одним промахом зайняв 42 місце.

Аналітика: Норвежці приймають гостей

Тим часом, Оле-Ейнар Бьорндален, отримавши за друге місце 54 очки, з 804 очками у своєму активі вийшов у лідери загального заліку Кубка світу з біатлону. Його основний суперник Томаш Сікора, зайнявши 13 місце у спринті, опинився на другій позіциів загальному заліку із 780 очками.