20 березня 2009, 10:48
0
7
Федерер вийшов у півфінал

Триразовий чемпіон турніру в Індіан-Уеллсі (2004, 2005, 2006 рр.), друга ракетка світу Роджер Федерер не без зусиль пробився до півфіналу BNP Paribas Open-2009.

У четвер в 1/4 фіналу 27-річний швейцарець зустрічався з 10-м номером рейтингу АТР 25-річним Фернандо Вердаско і вирвав перемогу у іспанця на тай-брейку в другій партії - 6:3, 7:6 (5). Матч тривав 1 годину 32 хвилини. Ця перемога стала для Роджера вже третьою, одержаною в трьох очних матчах із суперником, причому в цих зустрічах Федерер не віддав жодної партії.

Однак Фернандо як ніколи був близький до цього, хоча ніщо спочатку не свідчило про таку наполегливу боротьбу. У п'ятому геймі стартового сету за рахунку 2:2 швейцарець зробив брейк і впевнено довів справу до логічного завершення.

У другій партії Роджер з брейків повів 4:1 і, здавалося, свого вже не упустить. Втім, у Вердаско щодо цього була своя думка: іспанець легко досить легко зміг відігратися. З'ясування відносин перейшло в тай-брейк, де все-таки позначився клас Федерера.

Раніше четверта ракетка світу британський тенісист Енді Мюррей вийшов у півфінал, який проходить в Індіан-Уеллсі турніру BNP Paribas Open-2009.

За матеріалами: GoTennis.ru