22 березня 2009, 18:05
0
6

У неділю, 22 березня, київський Сокіл добуває чергову перемогу над Рязанню.

Перший період закінчився внічию - 0:0. На самому дебюті другого Рязань вивів уперед Дмитро Кагарлицький у рівних складах.

Через менш ніж десять хвилин у більшості рахунків зрівняв Сергій Харченко. Далі вже в рівних складах киян уперед вивів Андрій Срюбко.

У третьому періоді команди забили по шайбі. Спочатку В’ячеслав Соколов у рівних складах рахунок зрівняв, а під завісу матчу Олександр Матвійчук у рівних складах приніс перемогу гостям зі столиці України - 2:3.

У суботу, 21 березня, у льодовому Палаці спорту Олімпійський пройшов третій матч 1/8 фіналу плей- офф Відкритого всеросійського змагання серед команд Вищої ліги між хокейними клубами Рязань і Сокіл (Київ).