ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

ЧC-2010. Кваліфікація: Італія перемогла Чорногорію, Швеція вистояла проти Португалії

29 березня 2009, 00:39
0
6
ЧC-2010. Кваліфікація: Італія перемогла Чорногорію, Швеція вистояла проти Португалії
Фото: Reuters
Кваліфікація в ПАР: день п'ятий

У суботу, 28 березня, відбулися матчі п'ятого ігрового дня кваліфікації ЧМ-2010. Португалія не змогла переграти Швецію, Ізраїль і Греція також зіграли внічию. Вельс поступився Фінляндії, а Бельгія вдома програла Боснії й Герцеговині. Італія впевнено переграла Чорногорію, а Голландія розгромила Шотландію.

Чемпіонат світу-2010. Кваліфікація. Європа

Група 1

Мальта - Данія - 0:2

Голи: Ларсен (12, 23); Нордстранд (89)

Початок матчу: 21:00

Данія: Серенсен; Поульсен; Кролдруп; Аггер; Якобсен; Д.Йенсен; Йоргенсен; Роммедаль; Ларсен (Нордстранд, 82); Бендтнер


Албанія - Угорщина - 0:1

Гол: Torghelle (38)

Початок матчу: 21:30

Португалія - Швеція - 0:0

Португалія: Елтон; Босінгва (Роландо, 45); Бруну Алвеш; Карвальо; Пепе; Данні (Алмейда, 67); Дуда; Тіагу (Деко, 62); Мейрелеш; Сімао; Роналдо

Швеція: Ісакссон; Майсторович; Нільссон; Мелльберг; Ельм; Холмен (Вільгельмссон, 57); Чельстрем; Свенссон (Ларссон, 81); Йоханнсон; Елмандер (Берг, 87); Х. Ларссон

Початок матчу: 22:45


Група 2

Люксембург - Латвія - 0:4

Голи: Карлсонс (45); Кауна (48); Вишняковс (71); Переплеткинс (85)

Початок матчу: 18:00


Молдова - Швейцарія - 0:2

Голи: Фрай (32); Фернандес (90)

Початок матчу: 18:45

Молдова: Намашко; Савінов; Лащенков; Головатенко; Епуряну; Армаш; Гацкан; Іоніце; Бугаєв; Калінков; Алексєєв

Швейцарія: Бенальо; Ліхштайнер; Маньїн; Сендерос; Гріхтінг; Хуггель; Барнетта; Інлер; Падаліно; Фрай; Нкуфо (Фернандес, 79)


Ізраїль - Греція - 1:1

Голи: Голан (55) - Гекас (42)

Попередження: Деллас (11)

Початок матчу: 20:00

Ізраїль: Дуду Ават; Сабан; Бен-Хаім; Кейнан; Бен-Дайян; Бенаюн; Коен; Альберман; Голан; Барда; Сахар

Греція: Халкіас; Сейтарідіс; Деллас; Пападопулус; Кірьякос; Торосідіс; Карагуніс; Басінас; Ціоліс; Гекас; Харістеас


Група 3

Північна Ірландія - Польща - 3:2

Голи: Фіні (10); Еванс (47); Жевляков (61, а.г.) - Йелень (27); Сагановскі (90)

Початок матчу: 19:15

Північна Ірландія: Тейлор; Макоулі; Хьюз; Крейган; Еванс; Брант; Клінган; Макканн; Джонсон; Хілі; Фіні

Польща: Боруц; Вавжиняк; Жевляков; Дудка; Васілевскі; Левандовскі; Бандровскі; Кржиновек; Геррейро; Блащиковскі; Йелень


Словенія - Чехія - 0:0

Початок матчу: 21:45

Словенія: Ханданович; Комак; Маврік; Сезар; Сісик; Корен; Новакович; Йокіч; Дедич; Філекович; Кірм

Чехія: Чех; Грігера; Розеналь; Янкуловскі; Сьонко; Полак; Свекрош; Ширл; Плашіл; Барош; Уйфалуші


Група 4

Вельс - Фінляндія - 0:2

Голи: Юханссон (42); Кукі (90)

Попередження: Хейккінен (49); Яаскелайнен (63)

Вельс: Хеннесі; Гантер; К.Флетчер (К.Робінсон, 64); Коллінз; Бейл; Ньятанга; Д.Едвардс (Ремзі, 56); Девіс; Ледлі (Ерншоу, 70); Кумас; Белламі

Фінляндія: Яаскелайнен; Пасанен; Хююпя; Тіхінен; Калліо; А.Еременко (Сьєлунд, 78); Р.Єременко; Хейккінен; Юханссон; Літманен; Форсселл (Кукі, 89)

Початок матчу: 17:00


Німеччина - Ліхтенштейн - 4:0

Голи: Янсен (4); Баллак (9);  Швайнштайгер (48); Подольскі (50)

Лейпциг. Центральштадіон. Початок матчу: 21:00

Арбітр: Ігор Іщенко (Україна)

Німеччина: Енке; Бек; Ташчі; Лам; Мертезакер; Янсен; Швайнштайгер; Баллак; Хітцельшпергер; Подольскі; Гомес

Ліхтенштейн: Йеле; Рітцбергер; Штоклаза Міхаель; Штоклаза Мікель; Фогт; Ері; Герстер; Бюхель; Рорер; Бек; Фрік


Група 5

Вірменія - Естонія - 2:2

Голи: Мхітарян (32); Едегарян (88) - Воскобойніков (36); Сааг (67)

Початок матчу: 18:00


Бельгія - Боснія й Герцеговина - 2:4

Голи: Дембеле (65); Сонк (89, пен.) - Дзеко (7); Йахіч (74); Байрамович (80); Місімович (86)

Початок матчу: 21:45

Бельгія: Стейнен; Дімс; Сімонс; Вермален; Мудінгайї; Свертс; Дефур; Сонк; Де Камарго; Феллаіні; Дембеле

Боснія й Герцоговина: Супич; Берберович; Спахич; Муратович; Йахіч; Муслімов; Місімович; Дзеко; Надаревич; Пандза; Ібрічич


Іспанія - Туреччина

Початок матчу: 23:00


Група  7

Румунія - Сербія - 2:3

Голи: Маріка (51); Стойка (74) - Йованович (18, 59); Стойка (44, а.г.)

Початок матчу: 20:45

Румунія: Лобонт; Контра; Рац; Тамаш; Стойка; Радої; Кодря; Костя; Маріка; Муту; Василіч

Сербія: Стойкович; Драгутінович; Відіч; Іванович; Пантеліч; Станкович; Міліяш; Йованович; Обрадович; Красіч; Жигіч


Литва - Франція - 0:1

Гол: Рібері (67)

Початок матчу: 21:45

Литва: Карчемарскас; Клімавічюс; Чеснаускіс; Зельмікас; Йокшас; Шемберас; Дедура; Міколюнас; Савенас; Данілявічюс; Івашкявічюс

Франція: Манданда; Галлас; Санья; Скіллачі; Евра; Тулулан; Діарра; Гуркюфф; Рібері; Луіндула; Анрі


Група 8

Кіпр - Грузія - 2:1

Голи: Костянтіну (33); Крістофі (56) - Кобвашівлі (71, пен.)

Початок матчу: 20:00


Ірландія - Болгарія - 1:1

Голи: Данн (1) - Кілбейн (73, а.г.)

Початок матчу: 21:45

Ірландія: Гівен; Макшейн; Кілбейн; Оши; Велан; Данн; Макгіді; Ендрюс; Дойл; Кін; Хант

Болгарія: Іванків; Стоянов; Томашич; Ангелів; Петров; Попов; Малонев; Георгієв; Міланов; Телькійскі; Рангелов


Чорногорія - Італія - 0:2

Гол: Пірло (12, пен.); Пацціні (74)

Початок матчу: 21:45

Чорногорія: Полексич; Баша; Павечевич; Батак; Вукчевич; Бошкович; Божович; Пекович; Дрінчич; Йоветич; Дьялович

Італія: Буфон; Дзамбротта; Гроссо; Кьєлліні; Каннаваро; Де Россі; Паломбо; Пірло; Квальярелла; Яквінта (Пацціні, 58); Ді Натале (Пепе, 10)


Група 9

Голландія - Шотландія - 3:0

Голи: Хунтелаар (30); Ван Персі (45); Кейт (77, пен.)

Початок матчу: 21:45

Голландія: Стекеленбург; Ван Дер Віль; Оойєр; Матейсен; Ван Бронкхорст; Ван Боммель; Кейт; Де Йонг; Хунтелаар; Ван Персі; Роббен

Шотландія: Макгрегор; Александер; Нейсміт; Берра; Колдуелл; Фергюсон; Флетчер; Браун; Міллер; Маккормак; Тіл

www.uaSport.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...