Янкович знову програє

29 березня 2009, 11:27
0
5

Екс-перша ракетка світу сербська тенісистка Олена Янкович потерпіла вдруге підряд поразку на змаганнях WTA.

Обидва її програші доводяться на стартові матчі. У суботу в другому колі турніру Sony Erіcsson Open-2009 у Маямі 24-літня сербка, посіяна тут 3-й, у двох партіях поступилася 35-му номеру жіночого рейтингу, своїй перевесниці з Аргентини Хіселе Дулко з рахунком 4:6, 6:7(5).

Двобій тривав 2 години 18 хвилин. Ця перемога стала для аргентинки лише першою, здобутою в трьох очних зустрічах з Янкович.

Суперницею Дулко у третьому колу буде 26-я сіяна на нинішніх змаганнях чеська спортсменка Івета Бенешова, що виявилася сильнішою за представницю Німеччини Сабіні Лісицкі - 6:2, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru