1 квітня 2009, 12:05
0
4
Роддік готовий до зустрічі з Федерером

Американець Енді Роддік після перемоги над французом Гаелем Монфісом у четвертому колі турніру в Майамі зазначив, що задоволений своєю грою в цьому матчі.

“Навіть коли я поступався в рахунку з брейком у кінці першого сету, я відчував, що граю добре і все роблю правильно. На щастя, я зміг зрівняти рахунок. Після тай-брейку я вже цілком контролював хід матчу. Зараз я почуваюся дуже добре і цілком упевнений у своїх силах” - сказав Роддік.

Нагадаємо, що Роддік переграв Монфіса з рахунком - 7/6 (2), 6/4. У першій партії Монфіс вів у рахунку - 6/5 і подавав на сет, але Роддік зміг повернути собі подачу і потім виграти тай-брейк.

У чвертьфіналі змагань американець має зіграти проти екс-першої ракетки світу швейцарця Роджера Федерера, який у своєму матчі 1/8 фіналу завдав поразки співвітчизникові Роддіка, - Тейлору Денту - 6:3, 6:2.

За матеріалами: GoTennis.ru