Маямі: Джокович обігрує Федерера в півфіналі

3 квітня 2009, 21:53
0
4
Джокович знову засмутив Федерера

У п'ятницю, 3 квітня, сербський тенісист Новак Джокович став першим фіналістом турніру ATP Sony Erіcsson Open-2009 у Маямі, обігравши в півфінальному матчі другу ракетку світу швейцарця Роджера Федерера.

Перемога третій ракетці світу над другим номером рейтингу АТР далася в трьох сетах, що закінчилися з рахунком 3:6, 6:2, 6:3, на що знадобилася 1 година 48 хвилин.

На початку першого сету обидва тенісиста впевнено брали гейми на своїй подачі не дозволяючи суперникові заробити жодного брейкпойнта. Але в четвертому геймі Федереру вдалося з першого ж брейкового м'яча взяти подачу Джоковича й вийти вперед - 3:1.

У шостому геймі Роджер зміг зробити ще один брейк, однак подати на сет швейцарцеві не вдалося - уже в наступному геймі Новак зміг повернути собі подачу - 5:2. Правда на більше Новака не вистачило, у дев'ятому геймі Роджер упевнено взяв свою подачу й з перший сет на свою користь - 6:3.

У другій партії матчу 21-річний сербському тенісистові вдалося сходу повести в рахунку із брейком - 2:0. Потім Новак, не без труднощів взявши гейм на своїй подачі, довів свою перевагу до 3:0.

Однак уже в п'ятому геймі Федерер зміг відіграти брейк і скоротити відставання в рахунку до мінімуму - 3:2. Але після цього Джокович зміг виграти три гейми підряд і зрівняти рахунок у матчі - 6:2. Другий сет тривав 40 хвилин, за які сербові вдалося реалізувати 3 з 7 брейкпойнтів.

У вирішальному третьому сеті Джокович відразу заволодів ініціативою. Продовжуючи діяти в агресивній манері Новак зробив два брейки й повів у рахунку - 4:0. Роджер спробував перехопити ініціативу і зміг, відігравши один брейк, небагато скоротити відставання в рахунку - 4:2.

Після цього тенісисти по разу взяли гейми на своїй подачі, і при рахунку 5:3 у свою користь Джокович вийшов подавати на матч. На своїй подачі Новак діяв зібрано й упевнено довів матч до перемоги - 6:3.

Відзначимо, що в ході матчу легендарний швейцарець допустив 2 подвійних і 47 невимушених помилок.

Завдяки цій перемозі Джокович зміг небагато скоротити відставання від Федерера в особистих зустрічах - тепер рахунок став - 3:7 на користь швейцарця.

Нагадаємо, що у фінальному матчі Джоковичу доведеться помірятися силами з переможцем зустрічі між аргентинцем Хуан Мартіном Дель Потро і британцем Енді Мюрреєм.

За матеріалами: GoTennis.ru