NHL: Чортова дюжина у Філадельфії

4 квітня 2009, 10:22
0
6

У ніч на суботу, 4 квітня, за океаном відбулося шість матчів у рамках регулярного чемпіонату. Нью-Джерсі перервали шестиматчеву програшну серію, а Філадельфія й Торонто на двох закинули 13 шайб.

Дияволи нарешті зуміли перервати свою чорну серію, що тривала шість матчів. Перед поєдинком на Prudentіal Center пройшли ушановування голкіпера Мартіна Бродо, якого вітали із встановленням у березні рекорду за кількістю перемог у НХЛ.

У зв'язку із цим, наставник Нью-Джерсі Брент Саттер вирішив дати відпочити легендарному кіперу. Однак його змінник Кевін Вікс одержав у другому періоді травму, тому Бродо довелося виходити на лід. У відведене для нього час Мартін зробив сім сейвів і допоміг Нью-Джерсі здобути важку перемогу.

New Jersey -Tampa Bay - 5:4 ОТ (0:1, 3:1, 1:2, 1:0)

0:1 Артюхін (Меліхар) 01:38, 0:2 Стемкос (Сен-Луї, Лешофф) 25:09 більш., 1:2 Шенахен 33:05 булліт, 2:2 Пандолфо (Лангенбрюннер, Одуйя) 34:50, 3:2 Лангенбрюннер (Ролстон, Парізе) 38:29 більш., 3:3 Мелоун 42:41, 4:3 Лангенбрюннер (Зейджак, Парізе) 50:35, 4:4 Карсумс (Петтінджер, Крайчек) 54:06, 5:4 Парізе (Зейджак, Мартін) 61:21.

Таблиця регулярного чемпіонату NHL

Життєво важливу перемогу здобули Клинки з Баффало. Поступаючись у ході матчу в гостях на Verіzon Center, підопічні Лінді Раффа в овертаймі схилили чаші терезів на свою користь. Таким чином, Баффало відстає від Рейнджерів, що йдуть восьмими, на чотири очки, однак мають одну гру в запасі. Наступні два матчі Клинки знову проведуть проти топ-команд Ліги - Нью-Джерсі й Детройта.

Найкращий бомбардир Ліги Олександр Овечкін напередодні матчу зустрівся з відомим баскетболістом Леброном Джеймсом з Clevelend Cavalіers, подарувавши йому свою форму. У матчі проти Баффало Ові закинув свою 55-у шайбу в сезоні, а його співвітчизник Олександр Сьомін записав на свою рахунок 30-у шайбу. Відзначимо, що в цьому сезоні встановлений рекорд відвідуваності на домашній арені Вашингтона: матчі Capіtals побачили 723 тисячі глядачів.

Washіngton - Buffalo - 4:5 ОТ (1:2, 3:1, 0:1, 0:1)

1:0 Овечкін (Лайх, Вік.Козлов) 05:35 більш., 1:1 Стаффорд (Шпачек, Ріве) 09:14, 1:2 Макартур (Людман, Помінвілл) 10:02, 2:2 Сьомін (Лайх, Овечкін) 23:41 більш., 3:2 Федоров (Флейшманн) 23:50 більш., 3:3 Рой (Конноллі, Шпачек) 38:17 більш., 4:3 Федоров (Овечкін, Вік.Козлов) 38:40, 4:4 Афіногенов (Конноллі, Людман) 50:21, 4:5 Помінвілл (Конноллі) 61:51.

NHL: Найкращі моменти тижня

Ще одні претенденти на влучення в плей-офф хокеїсти Флориди вдома втратили очки в матчі проти Атланти. Нагадаємо, у попередньому поєдинку Дятли в овертаймі обіграли Баффало. Таким чином, Атланта, що давно втратила шанси на влучення в плей-офф одержала свою четверту перемогу підряд.

Florіda - Atlanta - 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

0:1 Певерлі (Армстронг, Ойстрік) 22:23, 1:1 Г.Кемпбелл (Зеднік, Пелтонен) 26:17, 1:2 Певерлі (В’яч.Козлов, Армстронг) 51:06, 1:3 Т.Вайт 58:57 - порожні ворота.

Сьогодення шоу для глядачів влаштували Льотчики й Кленові Листи. Уже до середини матчу з перемагали з рахунком 6:0, однак гостям вдалося небагато скрасити гіркоту поразки. Першою зіркою дня був визнаний форвард Філадельфії Джефф Картер, що записав на свій рахунок перший у кар'єрі хет-трик. Усього в активі Картера 44 шайби. Третьою зіркою дня став Денні Брієр, що заробив чотири очки в грі проти Торонто. Українець Олексій Понікаровський набрав 59-е очко в сезоні.

Phіladelphіa - Toronto - 8:5 (5:0, 1:3, 2:2)

1:0 Джонс (Брієр, Жіру) 04:24, 2:0 Жіру (Ешем, Брієр) 07:48, 3:0 Сімон Ганьє (М.Річардс, Тімонен) 09:02 більш., 4:0 Хартнелл (Дж.Картер, Карл) 16:23, 5:0 Дж.Картер (Поув, Тімонен) 17:50, 6:0 Дж.Картер (Брієр, Джонс) 26:48, 6:1 Шенн (Кулемін, А.Вайт) 36:05 більш., 6:2 Деверо (Майєрс, Мей) 37:42, 6:3 Грабовський (Шенн, Кулемін) 39:48, 7:3 Дж.Картер (Лупул, Карл) 44:37, 7:4 Кулемін (Понікаровський, Фінгер) 47:32, 8:4 Брієр (Жіру, Поув) 50:07, 8:5 Майєрс (Стейджан, Хагман) 51:39.

Дуже важливу перемогу здобули Дикуни, що в суху обіграли вдома, Вогнів з Калгарі. Кіпер Міннесоти Ніклас Бекстрем відбив всі 27 кидків по своїх воротах і був визнаний другою зіркою дня. Таким чином, відставання Дикунів від восьмого місця становить два очки.

Mіnnesota - Calgary - 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)

1:0 Брюнетт (Жидліцкі, М.-А.Бержерон) 04:45 більш., 2:0 Клаттербак (Беланже, Шульц) 05:14, 3:0 Нолан (Міеттінен, Вейо) 14:10, 4:0 Габорік (Шеппард, Шкоула) 54:43.

Chіcago - Nashvіlle - 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

1:0 Польссон (Ледд, Сібрук) 05:22, 1:1 О'Рейллі (Ворд, Салліван) 10:47, 2:1 Тейвс (Хавлат, Кейн) 32:26, 3:1 Хавлат (Тейвс) 58:47 - порожні ворота.