Україна початку з перемоги на ЧС з хокею

6
Україна почала з перемоги

Збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті світу в першому дивізіоні.

У дебютному матчі наші хокеїсти обіграли команду Великобританії з рахунком 4:2.

Перший період пройшов при невеликій перевазі українських хокеїстів і закінчився з рахунком 0:0.

У другому періоді ігрова перевага також була на боці підопічних Сеуканда, однак відкрили рахунок британці. Костянтин Симчук не впорався з кидком Кларка.

10 хвилин британцям вдавалося нейтралізувати атаки українців, однак за хвилину до кінця другого періоду нашим хокеїстам вдалося зрівняти рахунок. Після кидка Дяченко голкіпер британців відбив шайбу перед собою, а на добиванні вміло зіграв Олег Шафаренко.

У заключній 20-хвилинці українці дотисли суперників. На дві шайби Литвиненко й результативний кидок Варламова острів’яни відповіли голом Меєрса.

Чемпіонат світу з хокею. Перший дивізіон

Група В. Торунь, Польща

Перший тур

Торунь. Арена Торунь. 508 глядачів

УКРАЇНА - ВЕЛИКОБРИТАНІЯ - 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

Україна: 29.Симчук - 3.Климентьєв (K), 14.Наваренко, 8.Міхнов, 12.Варламов, 24.Матвійчук - 6.Срюбко, 28.Люткевич, 10.Шахрайчук, 15.Литвиненко, 23.Сальников - 5.Благий, 25.Победоносцев, 7.Шафаренко, 17.Дяченко, 22.Цируль - 2.Гунько, 19.Якушин, 11.Харченко, 13.Гніденко, 16.Тимченко

Великобританія: 29.Леман - 13.Філліпс, 14.Вівер, 5.Кларк, 9.Оуен, 24.Чемберс - 4.Джонсон, 23.Меєрс, 12.Дауд, 21.Тейт, 25.Лонгстафф - 22.Томас, 8. Маєрс, 10.Річардсон, 17.Каулі, 19.Шілдс - 15.Воткінс, 18.Волтон, 27.О’Коннор, 7.Хьюїтт, 11. Хілл.

Штрафні хвилин: 14 - 20

Наступний матч збірна України проведе зі збірною Нідерландів. Гра відбудеться 13 квітня. Початок о 17:30.