14 квітня 2009, 12:26
0
4
Шень Сянфу побив футболіста

Тренер китайського футбольного клубу заявив, що він побив одного зі своїх підопічних у перерві матчу.

Про це повідомляє AFP з посиланням на китайські ЗМІ. У першому таймі через помилку футболіста в обороні команда пропустила гол, і тренер накинувся на гравця в роздягальні. За словами наставника, він бив футболіста дуже сильно.

Тренер команди Гуанчжоу Шень Сянфу зізнався, що побив гравця своєї команди Ван Сяоші 11 квітня у перерві матчу з Ханчжоу, що завершився поразкою Гуанчжоу з рахунком 2:3.

Сянфу розповів, що дуже розсердився, побачивши футболіста, двічі вдарив його і дуже жорстко висловився на його адресу. Згодом тренер зазначив, що діяв на користь команди.

Після цього інциденту Ван покинув Гуанчжоу і відправився до свого рідного міста Ухань. Прес-служба клубу спростувала повідомлення про те, що причиною від'їзду Вана стала сутичка з тренером.

У чемпіонаті Китаю з футболу регулярно виникають скандали, пов'язані із застосуванням тренерами насильства, а також з корупцією і договірними матчами.

Відзначимо, Шень Сянфу є одним із претендентів на посаду головного тренера збірної Китаю.

За матеріалами: Lenta.ru