17 квітня 2009, 19:52
0
6
Україна залишилася в першому дивізіоні

Сьогодні, 17 квітня, у польській Торуні національна збірна України з хокею програла збірній Італії з рахунком 0:2 у рамках ігор першого дивізіону Чемпіонату світу.

У цьому матчі вирішувалася доля єдиної путівки в елітний дивізіон. Переможець поєдинку в наступному році буде грати в Топ-дивізіоні.

Перший період зустрічі завершився без закинутих шайб. Але українці не змогли переграти італійську збірну, пропустивши в другому таймі від Рамосера. Під кінець гри збірна Італії закріпила свою перевагу - відзначився Фонтаніве.

Програвши збірній Італії, українці не змогли вийти із групи й залишилися в першому дивізіоні.

Раніше українська збірня в рамках ігор першого дивізіону Чемпіонату світу розгромила збірну Румунії з рахунком 7:0.