Монте-Карло: Мюррей не зміг обіграти Надаля

19 квітня 2009, 09:00
0
4
Надаль знову найсильніший на ґрунті

Іспанський тенісист Рафаель Надаль вийшов у фінал турніру в Монте-Карло. У півфінальному поєдинку Monte-Carlo Rolex Masters-2009 перший номер світового рейтингу зустрічався із четвертою ракеткою світу британцем Енді Мюрреєм.

Раніше, в офіційних матчах Надаль і Мюррей зустрічалися шість разів, і лише в одному поєдинку перемога дісталася британцеві - у півфіналі Відкритої першості США в минулому сезоні.

Безпрограшна серія Надаля на кортах Монте-Карло перед цим матчем становила рівно 25 матчів, і британський тенісист виявився не в силах перервати переможну ходу іспанця. Матч тривав 2 години 8 хвилин і завершився з рахунком - 6:2, 7:6 (4) на користь Надаля.

За матч іспанський тенісист зміг чотири рази взяти подачу британця, на що той у свою чергу відповів усього двома брейками. У другій партії при рахунку 5:3 у свою користь Надаль не зміг подати на матч, і дозволив потім Мюррею зрівняти рахунок - 5:5. У підсумку все зважилося на тайбрейку, на якому фортуна посміхнулася Надалю.

Тепер, у фінальному матчі іспанець зіграє проти серба Новака Джоковича, що раніше завдав поразки швейцарцеві Станісласу Ваврінці - 4:6, 6:1, 6:3.

Між собою Джокович і Надаль зустрічалися 15 разів і з більшою перевагою в цьому протистоянні веде Надаль - 11:4. Причому всі чотири перемоги були здобуті Джоковичем на харді, а в шести матчах на ґрунтових кортах Новак зміг виграти всього один сет.

За матеріалами: GoTennis.ru