Чемпіонат світу з хокею: Росія й Канада здобувають упевнені перемоги

0
10
Росія розгромила Німеччину

Сьогодні, 24 квітня, у Швейцарії стартував Чемпіонат світу з хокею з шайбою.

У матчі-відкритті турніру в групі В діючі чемпіони світу росіяни здобули впевнену перемогу над збірною Німеччини з рахунком 5:0. У першому періоді точними кидками в складі російської команди відзначилися Саприкін, Ковальчук і Зинов'єв. Другий тайм пройшов без закинутих шайб, а в третьому - збірна Росії закріпила свою перевагу завдяки результативним ударам Курьянова і Заріпова.

У поєдинку групи А збірна Канади з рахунком 6:1 розгромила збірну Білорусі. У першому періоді в складі канадців дві шайби закинув Стемкос, а в третьому - результативні кидки на свій рахунок записали канадці Спецца, Фішер і двічі Хітлі. У складі збірної Білорусі відзначився Грабовський.

Чемпіонат світу 2009. 1-й етап

Група А

Білорусь - Канада - 1:6

Група В

Німеччина Росія - 0:5

Також сьогодні, 24 квітня, відбудеться матчу групи А Словаччина - Угорщина, а у квартеті В між собою зіграють Швейцарія й Франція.