ЧС-2009: Швейцарія здолала Францію, cловаки дотиснули угорців

24 квітня 2009, 22:52
0
6
Словаки вирвали перемогу за 13 секунд до фінальної сирени

У п'ятницю, 24 квітня, у Швейцарії пройшли заключні матчі першого туру попереднього етапу Чемпіонату світу з хокею.

Збірна Словаччини вирвала перемогу в команди Угорщини на останній хвилині матчу. Чемпіони світу-2002 закинули переможну шайбу у ворота суперника, що бере участь у ЧС уперше з 1939 року, лише за 13 секунд до закінчення третього періоду.

Господарі ж турніру, швейцарці, які були явними фаворитами першої зустрічі із французами, зіштовхнулися з несподіваними проблемами, закинувши у ворота Фабріса Лері лише одну шайбу. Голкіпер французів відбив у цій зустрічі 41 кидок.

Чемпіонат світу. Швейцарія. Груповий етап

Група A

Словаччина - Угорщина - 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)

1:0 - 01.46 Ш.Ружичка (Баранка)

1:1 - 22.01 Холеші (Бенк, Кандьял)

2:1 - 38.13 Бартечко

3:1 - 39.04 Марсел Хосса (Хандзуш)

3:2 - 42.52 Петерді (Ладануї)

3:3 - 54.04 Шілле (Ковач), ГБ

4:3 - 59.47 Бартечко (Марсел Хосса, Хандзуш)

Воротарі: Стана - Супер.

Турнірне становище: Канада, Словаччина - по 3; Угорщина, Білорусь - по 0.

Група B

Швейцарія - Франція - 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

1:0 - 11.33 Плюсс (Штрайт), ГБ

Воротарі: Гербер - Ленрі.

Турнірне становище: Росія, Швейцарія - по 3; Франція, Німеччина - по 0.

Раніше діючі чемпіони світу росіяни здобули впевнену перемогу над збірною Німеччини з рахунком 5:0, а збірна Канади з рахунком 6:1 розгромила збірну Білорусі.

У неділю, 26 квітня, швейцарці зіграють із Німеччиною, а росіяни з французами.

За матеріалами: Чемпионат.РуТелеканал Спорт