FedCup: Сербія й Німеччина здобули по дві перемоги

25 квітня 2009, 20:45
0
5
Іванович принесла другу перемогу Сербії

У суботу, 25 квітня, відбулися півфінальні матчі Кубка Федерації в 2-ій Світовій групі.

Іспанія - Сербія - 0:2

Янкович (Сербія) - Мартінес-Санчес (Іспанія) - 6:3, 6:4

Сербська тенісистка Олена Янкович принесла своїй збірній перше очко в матчі проти команди Іспанії в рамках двобоїв плей-офф Кубка Федерації-2009. У першій одиночній зустрічі лідер сербської збірної зустрічалася із другим номером збірної Іспанії - Марією-Хосе Мартінес-Санчес.

Матч тривав у цілому  1 годину 29 хвилин і завершився перемогою Янкович у двох сетах з рахунком - 6/3, 6/4. За матч сербка змогла зробити 6 брейків, на що іспанська тенісистка відповіла тільки 4 реалізованими брейкпойнтами.

Іванович (Сербія) - Медіна-Гаррігес (Іспанія) - 3:6, 6:1, 6:2

Сербка Ана Іванович принесла своїй збірній друге очко в матчі Кубка Федерації проти команди Іспанії. У другій одиночній зустрічі першого ігрового дня Іванович зустрічалася з 18-ю ракеткою світу лідером збірної Іспанії - Анабель Медіною-Гаррігес.

У першій партії матчу Іванович багато помилялася (15 невимушених помилок) і змогла зробити тільки один брейк на подачі іспанки. А от Медіна Гаррігес реалізувала три із чотирьох своїх брейкпойнтів і залишила перший сет за собою - 6/3. Однак потім Іванович змогла перехопити ініціативу й за два наступні сети дозволила іспанці виграти всього три гейми - 6/1, 6/2.

Отже, після першого ігрового дня збірна Сербії веде в протистоянні з іспанками з рахунком - 2:0. Нагадаємо, що раніше Олена Янкович у двох сетах переграла Марію-Хосе Мартінес-Санчес - 6/3, 6/4. Тепер сербкам досить виграти всього один із трьох  матчів, що залишилися, щоб гарантувати собі участь у світовій групі Кубка Федерації-2010.

У неділю першими на корт вийдуть Медіна-Гаррігес і Янкович, а потім відбудеться матч за участі Мартінес-Санчес й Іванович. Парну комбінацію в іспанок складуть Лурдес Домінгес-Ліно й Нурія Льягостера-Вівес.

Франція - Словаччина - 1:1

Гантухова (Словаччина) - Корне (Франція) - 6:7, 6:3, 6:4

Моресмо (Франція) - Цибулкова (Словаччина) - 4:6, 6:2, 6:3

У французькому місті Ліможі завершилися перші одиночні зустрічі матчу плей-офф світової групи Кубка Федерації-2009 між збірними Франції й Словаччини. У першій одиначці зустрічалися Алізе Корне й Даніела Хантухова.

У стартовій партії тенісистки тричі обмінялися брейками, і в підсумку справа дійшла до тай-брейка, на якому фортуна посміхнулася француженці - 7/6 (2). Однак потім словачка змогла поліпшити гру на своїй подачі й, вигравши два наступні сети - 6/3, 6/4, принесла своїй збірній перше очко в цьому протистоянні. Залишається додати, що ця зустріч тривала 2 години 50 хвилин.

У другому матчі зустрічалися екс-перша ракетка світу Амелі Моресмо й Домініка Цибулкова. Тут вольову перемогу здобула вже француженка - 4/6, 6/2, 6/3. Причому в другій партії словачка змогла виграти всього 9 м'ячів (2 на прийомі). Таким чином, після першого ігрового дня в матчі Франція - Словаччина нічия - 1:1.

У неділю 26 квітня спочатку зіграють Корне й Цибулкова, а потім - Моресмо й Хантухова. На парну зустріч капітан господарок Ніколя Ескюде заявив Наталі Деши й Матільду Юханссон, а капітан гостей Матей Ліптак - Домініку Цибулкову й Даніелу Хантухову.

Німеччина - Китай - 2:0

Лисицкі (Німеччина) - Чжен (Китай) - 6:4, 2:6, 6:4

Гренефельд (Німеччина) - Пен (Китай) - 4:6, 6:4, 6:2

За матеріалами: GoTennis.ru