Кубок Стенлі: Акули продовжили собі життя

26 квітня 2009, 08:23
0
4
Сан-Хосе перемагає в п'ятому матчі

У ніч на неділю, 26 квітня, у НХЛ відбулося два матчі в рамках першого раунду Кубку Стенлі. Акули із Сан-Хосе обіграли Анахайм, а Яструби із Чикаго розгромили Калгарі.

У парі Чикаго-Калгарі перемагають тільки господарі. Не змінили цієї традиції команди й у п'ятій грі серії, що відбулася на Unіted Center у Чикаго. Переповнені трибуни арени вже до 12-ої хвилини зустрічі стали свідками трьох шайб у виконанні своїх улюбленців. При цьому другу й третю шайби Яструби провели з інтервалом у 19 секунд.

На початку другого періоду гості скоротили розрив у рахунку, однак через хвилину Чикаго відновили паритет, після чого наставник Вогнів Майк Кінен зняв основного кіпера Мікку Кіпрусоффа. Кертіс МакЕлхінні, що вийшов замість нього, дозволив господарям провести п'яту шайбу в матчі. Таким чином, у понеділок у Калгарі відбудеться шоста й, можливо, що вирішує гра в серії до чотирьох перемог.

Chіcago - Calgary - 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)

1:0 Сібрук (Хавлат, Верстіг) 09:19 більш., 2:0 Шарп (Тейвс, Хьялмарссон) 10:49, 3:0 Верстіг (Сібрук) 11:08, 3:1 Бойд (Парді) 22:45, 4:1 Ледд (Болланд, Сібрук) 26:14, 5:1 Баркер (Хавлат, Байфульєн) 34:56.

Рахунок у серії 3:2

ВІДЕО: Коламбус склав зброю

У п'ятій грі дербі Каліфорнії на льоді HP Pavіlіon Акули із труднощами обіграли гостей з Анахайма, і уникли вильоту з Кубку Стенлі. Наставник господарів Тодд Маклеллан вирішив знову об'єднати в першій ланці Джо Торнтона, Патріка Марло й Девіна Сетогучі, що в остаточному підсумку принесло свої плоди. Першою зіркою матчу став найкращий бомбардир Сан-Хосе Джо Торнтон, що взяв участь у всіх трьох результативних атаках.

Господарі, як і в усіх попередніх матчах, знову перекидали Качок, цього разу  з рахунком 47:25, однак чергову блискучу гру видав швейцарець Йонас Хіллер. Проте, незважаючи на те, що Акули після двох періодів вели з перевагою у дві шайби, гості на початку третьої 20-хвилинки швидко зрівняли рахунок і перевели гру в овертайм. Однак в овертаймі переможну шайбу на свій рахунок записав Патрік Марло.

Таким чином, серія переїжджає на південь Каліфорнії, і в Сан-Хосе з'явився шанс зрівняти рахунок у серії. У противному випадку - Акули стануть восьмою командою з 1994 року, що після перемоги в регулярному чемпіонаті вилетіла в першому ж раунді плей-офф Кубку Стенлі.

San Jose - Anaheіm - 3:2 ОТ (1:0, 1:0, 0:2, 1:0)

1:0 Дж.Торнтон (Марло, Р.Блейк) 07:25 більш., 2:0 Сетогучі (Чічу, Дж.Торнтон) 37:16, 2:1 Р.Картер (Еббетт, С.Нідермайєр) 40:55, 2:2 Перрі (С.Нідермайєр, Гецлаф) 44:42, 3:2 Марло (Дж.Торнтон, Сетогучі) 66:02.

Рахунок у серії 2:3

ВІДЕО: Супергол від Овечкіна

Сьогодні ввечері на Madіson Square Garden відбудеться шоста гра серії між New York Rangers і Washіngton Capіtals. Однак наставник Рейнджерів Джон Торторелла нічим не зможе допомогти своїй команді. Тренер дискваліфікований на один матч, після того як під час п'ятої гри спочатку облив водою, а потім і кинув пляшку у фаната Вашингтона. Форвард Столичних Олександр Овечкін охрестив майбутній матч найважливішим  для Вашингтона поєдинком у році.