Українці завоювали три срібла на першому етапі Кубка світу зі стрибків на батуті

27 квітня 2009, 16:22
0
14
Українці узяли три медалі на етапі Кубка світу

Минулими вихідними в Софії відбувся перший етап Кубка світу зі стрибків на батуті в новому олімпійському циклі.

Як повідомляє прес-служба спортивного клубу Біола, єдиний Олімпійський чемпіон зі стрибків на батуті в Україні Юрій Нікітін вдало стартував у Софії, вигравши срібну медаль в індивідуальних стрибках. Нікітін показав відмінну спортивну форму, здивувавши всіх своєю базовою оцінкою - 16.6, яка стала найвищою на цих змаганнях.

Ще дві срібні нагороди етапу Кубка світу завоювали Олена Мовчан з Юлією Домчевською (46.7) в синхронних стрибках на батуті й Олена Чабаненко (66.6) у стрибках на акробатичній доріжці.

Нагадаємо, що на Олімпіаді-2008 у Пекіні Олімпійський чемпіон Афін, українець Юрій Нікітін завершив змагання зі стрибків на батуті лише на п'ятому місці загального заліку, не зумівши завоювати медаль.