1 травня 2009, 20:30
0
5
ЦСКА виходить у фінал Євроліги

Московський ЦСКА вийшов у фінал баскетбольної Євроліги, перемігши в півфіналі іспанську Барселону.

Матч, що відбувся 1 травня в Берліні, завершився з рахунком 82:78 на користь армійців.

У матчі з Барселоною ЦСКА поступався протягом більшої частини гри, а вперше вийшов уперед на четвертій хвилині заключної чверті. У кінцівці зустрічі армійці удержали перевагу, незважаючи на два промахи з лінії штрафних кидків.

Найрезультативнішим у складі ЦСКА став литовець Рамунас Шишкаускас, що набрав 29 очок. 15 очок на рахунку Траджана Ленгдона, по дев'ять балів за результативність набрали Матьяж Смодіш і Віктор Хряпа. Кращим у складі Барселони став Девід Андерсен (24 очка).

ЦСКА грає у Фіналі чотирьох Євроліги всьоме поспіль, а у фінал головного клубного баскетбольного турніру Європи вийшов учетверте поспіль. Фінал Євроліги сезону-2008/09 відбудеться 3 травня і почнеться о 22:00 за московським часом.

У фіналі ЦСКА зустрінеться з одним із грецьких клубів - Олімпіакосом чи Панатінаікосом. Другий півфінал пройде пізно ввечері 1 травня.

За матеріалами: Lenta.ru