2 травня 2009, 18:24
0
5
Латвійці переграли французів

Латвійські хокеїсти з рахунком 7:1 розгромили французів у рамках другого групового етапу на чемпіонаті світу у Швейцарії.

Латвійська команда в цьому матчі немовби набирала хід від одного періоду до іншого. У першій 20-хвилинці у ворота французів був забитий один гол, у другій - два, а в третій - чотири. При цьому збірна Франції зуміла закинути свою шайбу тільки при рахунку 0:5, пропустивши після цього два голи з інтервалом у 15 секунд.

Пізніше в суботу в тій же групі E відбудеться матч Росія - США. Становище команд на нинішній момент: Росія - 8 очок (3 матчі), США - 7 (3), Латвія - 7 (4), Швеція і Швейцарія - по 4 (3), Франція - 0 (4).

Чемпіонат світу з хокею, група Е.

Франція - Латвія - 1:7 (0:1, 0:2, 1:4).

Голи: Ніживій, 0:1 (8-я хвилина); Ципуліс, 0:2 (22); Дарзіньш, 0:3 (24); Скрастіньш, 0:4 (47); Ерофєєв, 0:5 (49); Тардіф, 1:5 (52); Анкіпанс, 1:6 (53); Ципуліс, 1:7 (53).

За матеріалами: РИА Новости