2 травня 2009, 19:29
0
7
Чехи розгромили словаків

Збірна Чехії розгромила команду Словаччини на чемпіонаті світу з хокею, що проходить у Швейцарії.

Чехи нокаутували сусідів з рахунком 8:0, причому всі голи в цій зустрічі були забиті в перші два періоди. У першій і другій 20-хвилинках у ворота словаків були забиті по 4 голи, а в заключному періоді чехи вже берегли сили для нового матчу.

Сухий матч у воротах переможців провели два голкіпери - Мартін Прусек і Якуб Штепанек, що змінилися на 34-й хвилині.

Пізніше в суботу в групі F відбудеться матч Фінляндія - Білорусія.

Становище команд: Канада - 9 очок (3 матчі), Фінляндія - 8 (3), Чехія - 7 (4), Білорусія - 4 (3), Словаччина - 2 (4), Норвегія - 1 (3).

Чемпіонат світу з хокею, група F.

Чехія - Словаччина - 8:0 (4:0, 4:0, 0:0)

Голи: Ягр, 1:0 (7-я хвилина); Ягр, 2:0 (10); Блатяк, 3:0 (13); Червенка, 4:0 (16); Коталік, 5:0 (26); Червенка, 6:0 (30); Міхалек, 7:0 (31); Еліаш, 8:0 (39).

За матеріалами: РИА Новости