3 травня 2009, 09:49
0
6
Патрік Кейн пробиває Роберто Люонго

Сьогодні вранці, 3 травня, у Ванкувері відбувся другий матч півфінальної серії Заходу між місцевими Косатками і Яструбами з Чикаго.

Друга гра на General Motors Place, як і перша, також почалася під диктовку господарів. Підопічні Алана Віньо двічі розпечатали ворота Миколи Хабібуліна в першому періоді: обидва рази чисельну перевагу реалізували скандинавські захисники Ванкуверу Самі Сало й Олександр Едлер.
Проте в другій двадцятихвилинці гості, передусім завдяки дублю Патріка Шарпа, змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. На відміну від першого матчу, підопічні Джоеля Кенневіля не дозволили Ванкуверу знову вийти вперед, закинувши в завершальному періоді ще три шайби (дубль записав Дейв Болланд).

ВІДЕО: Яструби вийшли в півфінал

У підсумку кіпер господарів Роберто Люонго пропустив п'ять шайб, що є його антирекордом у серіях плей-офф. Водночас його колега по амплуа - Ніколай Хабібулін - перервав неприємну для себе серію, вперше обігравши Ванкувер із січня 1998 року. Крім того, настільки високу результативність на виїзді Яструби востаннє демонстрували ще в 1996 році в серії проти Калгарі. Третя гра серії відбудеться у вівторок на Unіted Centre у Чикаго.

Vancouver - Chіcago - 3:6 (2:0, 0:3, 1:3)

1:0 Сало (Х.Седін, Д.Седін) 05:35 більш., 2:0 Едлер (Сундін, Бієкса) 06:44 більш., 2:1 Шарп (Беріш, Уокер) 30:24, 2:2 Шарп (Сібрук, Кейн) 33:30 більш., 2:3 Болланд (Кіт) 36:50 меньш., 2:4 Ігер (Беріш) 42:13, 2:5 Кейн (Тейвс, Брауер) 45:48, 3:5 Х.Седін (Сундін, Едлер) 57:15, 3:6 Болланд 58:50 - порожні ворота.

Рахунок у серії 1:1

Сьогодні ввечері (21:00 за Києвом) відбудеться друга гра в серії між Детройтом і Чикаго, а в ніч на понеділок (02:30) Бостон прийме Кароліну. Прямі трансляції матчів дивіться на Vіasat Sport.