4 травня 2009, 00:39
0
3
Качки зрівняли рахунок у серії

Сьогодні ввечері, 3 травня, в Детройті відбулася друга гра півфінальній серії між Red Wings і Ducks. Перемогу в третьому овертаймі здобули гості з Анахайма.

Як і в першому матчі, команди йшли нога в ногу, відповідаючи шайбою на шайбу. Однак якщо в п'ятницю двобої Никлас Лідстрем зумів за 50 секунд до сирени вивести Червоні Крила вперед, то в сьогоднішньому матчі переможець визначився тільки в третьому овертаймі.

Перший і другий овертайми не виявили переможця, незважаючи на невелику перевагу за кидка Детройту. Однак на початку третього овертайму Качки провели результативну атаку, яку завершив Тодд Маршант. Відзначимо, що кіпер гостей Йонас Хіллер відбив рекордні в його кар'єрі 59 кидків.

Кращим у складі качок став форвард Райан Гецлаф, який взяв участь у всіх трьох закинутих шайбах. В активі Гецлафа в поточному Плей-оф Кубка Стенлі вже 10 набраних балів. В складі Детройта перші шайби на свій рахунок записали Бред Стюарт і Мікаель Самуельссон. Таким чином, серія переїжджає до Каліфорнії, а третій поєдинок заплановано на вівторок.

ВІДЕО: Анахайм відправив Акул на канікули

Detroit - Anaheim - 3:4 3ОТ (2:2, 0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
1:0 Б. Стюарт (Лідстрем, Худлер) 06:00 більш., 1:1 Гецлаф (Перрі, Райан) 08:16, 1:2 Пронгер (Гецлаф, Перрі) 08:50 більш., 2:2 Самуельссон ( Філппула, Лебда) 13:54, 2:3 Р. Картер (С. Нідермайер, Гецлаф) 24:42 більш., 3:3 Франц (Зеттерберг, Клірі) 45:19, 3:4 Маршант (Вишневські) 101:15 .

Рахунок у серії 1:1