6 травня 2009, 11:37
0
4
Серена Вільямс залишає турнір у Римі

Чемпіонка турніру в Римі 2002 року, друга ракетка світу Серена Вільямс завершила виступ на Internazionali BNL d'Italia-2009, зазнавши поразки вже у своєму стартовому поєдинку.

У вівторок у другому колі 27-річна американка у трьох партіях поступилася 20-му номеру рейтингу WTA 30-річній швейцарці Патті Шнідер з рахунком 2:6, 6:2, 1:6.

Матч тривав 1 годину 40 хвилин. Нинішній успіх дозволив Шнідер скоротити відставання в очному протистоянні з Вільямс-молодшою до 4-8.

Тепер у третьому раунді Патті чекає зустріч з 16-ю сіяна в столиці Італії естонкою Каєй Канепі, яка напередодні розправилася з тенісистка з Австрії Сібілле Баммер - 7:5, 6:3.

Раніше українська тенісистка Катерина Бондаренко пробилася в третє коло турніру категорії Premier Internazionali BNL d'Italia-2009 в Римі.

За вихід до чвертьфіналу турніру в столиці Італії українка побореться з сербською тенісисткою Оленою Янкович.

За матеріалами: GoTennis.ru