7 травня 2009, 07:05
0
4
Кросбі переграв Овечкіна

У ніч на четвер, 7 травня, в НХЛ пройшли матчі №3 півфіналів Східної конференції. Дивно, але факт: обидві зустрічі пройшли абсолютно за однаковим сценарієм.

Пінгвінам після двох поразок у столиці США необхідно було що б то не було перемагати Вашингтон вдома. Підопічні Дена Байлсмі активніше провели матч, перекидали гостей з рахунком 42:23. Однак вже на другій хвилині матчу Олександр Овечкін вивів гостей вперед.

Зусиллями Руслана Федотенко та Євгена Малкін Penguins вийшли вперед, однак шайба Ніклас Бекстрема перевела гру в овертаймі. Тим не менш, у додатковий час більш вдало зіграли господарі Mellon Arena, які, таким чином, одержали першу перемогу в серії.

Після гри Овечкін визнав перевагу Пінгвінів в третьому матчі серії. "Вони заслужили цю перемогу, вони грали краще, ніж ми, всі в цьому, думаю, переконалися", - відзначив нападаючий Capitals.

Пінгвіни здобули перемогу вельми до речі, адже за останні 34 года ни одна команда в НХЛ не змогла ліквідувати дефіцит після 0:3. Більш того, в 1992 і 1996 Піттсбург перемагав Вашингтон, поступаючись по ходу серії з рахунком 0:2, а в 1995 Пінгвіни пройшли Столичних, які вели в серії 3:1.

Pittsburgh - Washington - 3:2 ОТ (0:1, 1:0, 1:1, 1:0)

0:1 Овечкін (Майк Грін) 01:23, 1:1 Федотенко (Телбо, Летанг) 29:29, 2:1 Малкін (Кросбі, Гончар) 55:01 більш., 2:2 Бэкстрем (Овечкін, Сьомін) 58:10 більш., 3:2 Летанг (Ітон, Кросбі) 71:23.

Рахунок у серії 1:2

За ідентичним сценарієм розвивалася гра в Ролі, де місцеві Урагани приймали Ведмедів з Бостона. Гості відкрили рахунок (Мілан Лучич), господарі відігралися і вийшли вперед (Ерік Стаал - 7 шайба і Сергій Самсонов), після чого Ведмеді знову зрівняли рахунок (Марк Реккі). Як і в матчі в Пітсбурзі, в овертаймі фортуна посміхнулася господарям.

Наставник Ураганів Пол Моріс вирішив поєднати в одній ланці фінів Туомо Рууту, Юссі Йокінена та росіянина Сергія Самсонова. І не прогадав, адже ця трійця організувала дві результативні атаки на ворота Тіма Томаса, у тому числі переможну шайбу у виконанні Йокінена. Фін записав на свій рахунок уже п'яту шайбу у Плей-офф, чотири з яких були на вагу золота (або приносили перемогу, або зрівнювали рахунок в матчі).

Carolina - Boston - 3:2 ОТ (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)

0:1 Лучич (Уайдман, Савар) 08:43, 1:1 Е.Стаал 36:49 більш., 2:1 Самсонов (Уокер, Ю.Йокінен) 37:58, 2:2 Реккі (Кобасью, Монтадор) 49:03, 3:2 Ю.Йокінен (Самсонов, Т.Рууту) 62:48.

Рахунок у серії 2:1