Рим WTA: Сафіна ледве пробилася в наступний раунд

7 травня 2009, 07:56
0
3
Сафіна вийшла в наступний раунд

Перша ракетка світу російська тенісистка Дінара Сафіна була в кроці від поразки в поєдинку третього кола турніру категорії Premier Internazionali BNL d'Italia-2009 в Римі.

У середу 23-річна Дінара, програючи за ходом вирішального сету з рахунком 2:5 і 1:3 на тай-брейку, вирвала перемогу у 17-го номера рейтингу WTA 25-річної китаянки Жі Чжен, яка була посіяна на нинішніх змаганнях 14 -- й - 5:7, 6:1, 7:6 (3).

Матч тривав 2 години 31 хвилину. Ця перемога стала для росіянки вже четвертою, одержаною в чотирьох очних зустрічах з суперницею.

Тепер Сафіна буде зустрічатися з представницею Іспанії Марією Хосе Мартінес-Санчес, яка кілька хвилин раніше обіграла ще одну росіянку, сіяну тут 8-ю Надію Петрову - 6:4, 6:7 (5), 6:4.

Лише один раз до цього перетиналися шляхи Дінари і Марії Хосе на офіційних змаганнях: у другому колі олімпійського тенісного турніру в Пекіні росіянка виявилася сильнішою - 7:6 (3), 6:1.

За матеріалами: GoTennis.ru