7 травня 2009, 19:21
0
9
Збірна Канади вийшла до півфіналу

У четвер, 7 травня, на Чемпіонаті світу з хокею у Швейцарії збірна Канади в чвертьфіналі обіграла латвійців і вийшла до півфіналу.

Перший період зустрічі пройшов без закинутих шайб. Після перерви канадці змогли втілити свою перевагу в голи - точними кидками відзначилися Хітлі, Хемхюйс і Стемкос, на що латвійци змогли відповісти лише одним результативним ударом.

У третьому таймі команди обмінялися закинутими шайбами. Під кінець зустрічі латвійці спробували врятувати матч, випустивши шостого польового гравця, але так і не змогли уразити ворота суперника.

Швейцарія. Чемпіонат світу

Чвертьфінал

Канада - Латвія - 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)

Голи: Хітлі, 26:37, Хемхюйс, 34:03 (бол.), Галвіньш, 37:30, Стемкос, 37:47, Васильєв, 41:27, Ломбарді, 43:07.

Також сьогодні, 7 травня, відбудеться чвертьфінальний поєдинок Швеція – Чехія.

За матеріалами: Телеканал Спорт